Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] cok acıll girrrr
arkadaşlar ben denedim acaba süper yoneticiyken kendinden admın rankını alabiliyor musun diye alınıyormuş tekrar almak istiyorum ne yapacam acıll yardım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben süper yoneticiyim sitede kendimden admin rankını alabiliyor muyum diye merak ettim aldım kendimden rankı gitti rank nasıl geri alıcam ??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu konuda destek yok
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu başlığını düzgün yapar mısınız?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim anladığım kadarıyla sen kendini Süper Admin almak istedin ama alamadın Tekrar admin olmak istyorsun ama olamıyorsun. Panele giremiyorsun..

Doğru Mu?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2013 Saat: 17:58)PashaCrall Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim anladığım kadarıyla sen kendini Süper Admin almak istedin ama alamadın Tekrar admin olmak istyorsun ama olamıyorsun. Panele giremiyorsun..

Doğru Mu?
evet aynen oyle ama kendimde su anda emektar rankı var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kendini adminlekten atmış panele giremiyo
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
site adresi : http://dostlukforum.10tl.net/

(02-05-2013 Saat: 18:02)_Nefes_ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kendini adminlekten atmış panele giremiyo
evet öyle ve site adresi http://dostlukforum.10tl.net/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ismim cilekes bir tane daha var admin comen bana admin rankı vermeyi denedi ama süper yoneticiyim ya olmuyor. veremiyor

(02-05-2013 Saat: 18:04)EfenDy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumlarin surumu yukseltilcek.
O zamana kadar bekleyin
ne zaman yükseltilir ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2013 Saat: 18:01)cilekess Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-05-2013 Saat: 17:58)PashaCrall Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim anladığım kadarıyla sen kendini Süper Admin almak istedin ama alamadın Tekrar admin olmak istyorsun ama olamıyorsun. Panele giremiyorsun..

Doğru Mu?

Kardeş sitende "XCoMeNX" adında bir admin var onun üyeliğini biliyorsan onun üyeliğini al başka yapcak bişi yok o üyelikle senin kendi rankını değiştiremezsin.. O Adminliği kullanmak zorundasın..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2013 Saat: 18:06)PashaCrall Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-05-2013 Saat: 18:01)cilekess Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Doğru Mu?

Kardeş sitende "XCoMeNX" adında bir admin var onun üyeliğini biliyorsan onun üyeliğini al başka yapcak bişi yok o üyelikle senin kendi rankını değiştiremezsin.. O Adminliği kullanmak zorundasın..
forumun sürümü yükseltilince bana admin rankı gelecekmiş

(02-05-2013 Saat: 18:07)EfenDy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Baskasi size yetki veremez. uyeliginizi duzenleyemez. Admin nickli admin duzeltir yanliz forumlar 1.6.10 versyona yukseltilene kadar bekleyin
tamam işte bu versiyona ne zaman yükselir?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
fazla uzun sürer mi 1 ay - 2 ay ??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform