Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hareketli Avatar Denemem
hareketliavatar.gif
Yaklaşık 5 dakikamı aldı animasyon şeysini avatara uygulayayım dedim. :/ Umarım beğenirsiniz. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sade ve hoş :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2013 Saat: 17:07)PashaCrall Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sade ve hoş :D

Teşekkürler. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her hareketli çalışmalarda şu uzerınden geçen şey var haraketli dediğiniz zaman o olmak zorunda değil . Ayriyetten yazının ustunden gıden rengın grı olması cok kotu bence ben begenmedim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2013 Saat: 21:07)Waydoctor™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Her hareketli çalışmalarda şu uzerınden geçen şey var haraketli dediğiniz zaman o olmak zorunda değil . Ayriyetten yazının ustunden gıden rengın grı olması cok kotu bence ben begenmedim

Zorunda olmadığını biliyorum ancak onları tam öğrenemedim onlarda kendimi biraz geliştiriyorum yani şu anlık bunları deniyorum :) Her şey yavaş yavaş :) Yazının üstünden geçen şey gri değil.Saydam bir stil ve yazının üstünde olduğu için gri gibi görünüyor. :) Yorumun için teşekkürler. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
biraz Bsit Kaçmiş Benim İlk Denememi Biliyosun :D Bende Seninki gibiydi Kendini Geliştirebilirsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-05-2013 Saat: 22:48)Bora™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: biraz Bsit Kaçmiş Benim İlk Denememi Biliyosun :D Bende Seninki gibiydi Kendini Geliştirebilirsin

Evet maksat animasyon şeysini denemek zaten :) Umarım yakın zamanda gelişirim yorumun için teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ilkse güzel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlk hareketli çalışmam değil ancak hareketli avatar olarak ilk çalışmam.Teşekkürler. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping