Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acil Sitemi Çaldılar Yardım
SİTEMİ ÇALDI BİRİ TAARUZ ADMİNDEN ŞÜPE EDİYORUM ÇÜNKÜ ŞİFREYİ O BİLİYOR VE KANITIM BİLE VAR ADAM Taaruz ismini gitmiş ADMİN Yapmış ama kullanıcı bilgileri onu gösteriyoruz İşte kanıt ;

mcr2v.png

EVET GÖRDÜNÜZ KULLANICI BİLGİLERİNE BAKIN TaaRRuz TrabzonSpor 18 yaşında olarak eklemiş

ŞUANDA ŞİFREMİ DEĞİŞTİRİYOR YAKALANDI !!!!!!!!!!!!!!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bunu kim yapıyorsa Taarruz Adminize suç atıyor olmalı ıp adresini çökert ping at
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle Sakin Olun Ve Konu Başlığını Küçük Harfler İle Yazınız.- Sözlü Uyarı.

Belki TaaRRuZ Admin Adayı'nın Fakesidir ? Emin olmadan suç atmayın

''admin'' nicki admine ulaşınız.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bakın öncelikle TaaRRuZ bana da tema yüklemiş ve hiç bir şey yapmamıştı.
Tamam ondan şüphe ediyor olabilirsiniz. Bu durumda şüphe herkesin hakkı.
Ancak forumunuzun başına birşey gelmeden hemen admin isimli forum adminimize özel mesaj atınız.

TaaRRuZ isimli adminimize de ayrıca bir özel mesaj atınız.
Saygılar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2013 Saat: 18:49)PaŞa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bakın öncelikle TaaRRuZ bana da tema yüklemiş ve hiç bir şey yapmamıştı.
Tamam ondan şüphe ediyor olabilirsiniz. Bu durumda şüphe herkesin hakkı.
Ancak forumunuzun başına birşey gelmeden hemen admin isimli forum adminimize özel mesaj atınız.

TaaRRuZ isimli adminimize de ayrıca bir özel mesaj atınız.
Saygılar

İlgi İçin Teşekkürler Ancak Bu Dediklerinizi Çoktan Yapmış Bulunmaktayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
o zaman beklemekten başka elden birşey gelmez
forum linkini atabilirmisiniz.
Bende elimden geldiğince bir kaç şey yapmak isterim forumu geri almanız için
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2013 Saat: 18:55)PaŞa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: o zaman beklemekten başka elden birşey gelmez
forum linkini atabilirmisiniz.
Bende elimden geldiğince bir kaç şey yapmak isterim forumu geri almanız için

Sağol dostum al link

frmwolfteam.10tl.net

410 civarı üyem var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumunuza genel olarak bir zarar verilmemiş. İnşallah kısa bir süre içerisinde cevap gelir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2013 Saat: 18:58)PaŞa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumunuza genel olarak bir zarar verilmemiş. İnşallah kısa bir süre içerisinde cevap gelir

İnşallah. Geri Alırım.
Ancak alan kişi tema'mı değiştirmiş apart sky kullanıyordum theadları değiştirmiş kullanıcı stili'ni değiştirmiş ranklarıda değiştirmiş of.resmen kendi sitesi gibi davranıyor.

Taaruz böyle bir şey yapmaz diye düşünüyorum.. inşallah yanılmam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Taaruz böyle birşey yapmaz iyi birisidir
bu arada inşallah geri alırsın.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burda Yöneticilerin Hiçbir çıkarı olmadan destekvermektedirler isterse sitenizde 10000000 üye olsun yinede ele geçirmek gibi bir düşünceleri olmaz hepsi alahlaklı saygın insanlardır siz baskına şifresinizi verdinizmi bilen baska şahıslar varmı verdiyseniz sizde hata onlardan biri yapmıs olabilir mail adresinizin şifresini ve adminlik şifresinizi yöneticilerden hiçbiri istemez ihtiyacı yoktur açarsın bir üyelik ona bu şekilde sonuclar meydana gelmez hata sizde.
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Madem böyle bişeyi yapmayacağımı düşünüyorsun ne diye ortalığı yaygaraya veriyorsun.Konuya çok az göz gezdiren biri hemen beni suçlu ilan eder.Tanıyanlar istisna.Ben burada 1,5 yılı aşkındır destek veriyorum.Bugüne kadar ilk kez böyle bir suçlamayla karşı karşıya kaldım.Adminler sormadığı sürece kimseye savunma yapmam.Keyif benim keyfim !Adam gibi konuşana, adam gibi cevap.

Ben istediğim için yapıyorum savunmamı, sen istedin diye değil.ÖM 'ne cevap yazmıştım ama konuda sonra cevabı yollamıyorum:

Öncelikle benden yardım istedin, bizler gönüllü destek veren üyeleriz.Özellikle güvenilir olmamızı sağlayan şey yetkimizdir.Ben bu konuma gelebilmek için çok çaba harcadım.Buraya gelmem kolay olmadığı gibi inmemde kolay değil.Değil binlercesi, onbinlercesi gelse beni tanıyan herkes böyle birşey yapmayacağımı bilir.Yardım istedi yardım ettim.

Buda ÖM de geçen konuşmalar(kabahat bendeki, günlerce cevapsız kalan konuya adamın işi görülsün diye yardım ediyorum):

TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
KnownBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
KnownBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
KnownBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=32909

Şu konuya bakarmısın bi çok önemli çözemedim gitti
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=32909&pid=189517#pid189517

Site:frmwolfteam.10tl.net
Kullanıcı adı:Admin
Şifre :cihatamed21

Şifre komik gelebilir çünkü arki seçmişti öyle kaldı :) Bu arada 70% Yapamıcaksınız gibi çünkü temayı kendim editledim :) ama size güveniyorum yaparsanız bu benim için okadar iyi olackki
%70'lik oran boşa gitti :)
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=32909&pid=189524#pid189524

Haklısın galiba,nerden değiştirdin afedersin ama biz nerelerimizi yırtık yapamadık. Bide konuya girince Konuyu Değerlendir yazısı var onu değiştirirmisin

Konuyu Değerlendir
0 Oy - 0 Ortalama
1
2
3
4
5

Şöyle var http://frmwolfteam.10tl.net/showthread.php?tid=145
Düzelttim.

Şimdi gidip istediğin yere şikayetini bildirebilirsin.Bunlarda son sözüm:

Aslolan Tamamen Benim.Takdir edilen kişi taklit edilir.Herkes Gider Ben Kalırım!

Normalde kızmam böyle konulara ama cevabı beklemeden konu açarsan işin rengi değişir.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siz Başkasına Şifreyi Vermişsiniz Veya Şifrenizi Biri Bulmuş Ele Geçirmiştir Siteyi. Ayrıca TaaRRuz (Destek Ekibi) Böyle Birşey Yapmaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2013 Saat: 19:07)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burda Yöneticilerin Hiçbir çıkarı olmadan destekvermektedirler isterse sitenizde 10000000 üye olsun yinede ele geçirmek gibi bir düşünceleri olmaz hepsi alahlaklı saygın insanlardır siz baskına şifresinizi verdinizmi bilen baska şahıslar varmı verdiyseniz sizde hata onlardan biri yapmıs olabilir mail adresinizin şifresini ve adminlik şifresinizi yöneticilerden hiçbiri istemez ihtiyacı yoktur açarsın bir üyelik ona bu şekilde sonuclar meydana gelmez hata sizde.

Hatanın bende olduğunu bu kadar rahat nasıl söylebiliyorsun anlamış değilim ? ayrıca ben kimseye şifre vermedim şifrem o kadar uzunduki hatta veriyim eski şifremi : LoweanglesEs?-_2_1
Şifrem buydu yanı çalınması fiziksel olarak imkansız gibi birşey.kendim zaten bi nevi hackerim Rfi,Sql,Root,Shell Gibi Önemli AÇıkları kendim kapattım ve şifremi sadece TaaRRuz Biliyor Bundan sadece ondan şüphe ettim emin olabilirsinizki benim yerimde olsaydınız sizde şifreyi bilen kişiden şüphelenirsinizdir...Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bir konuda kesın emın olmadan kimse kimseyi suçlayamaz..üstelik şöle bir durumda var..bu konuda çoğu zaman yanılan bazı arkadaşlarımız oluo malesef...buna benzer olaylarda mesela bırının forumunda bırı aynı kullanıcı adını kullanınca o kişi sanıolar...Sonrada sıtesıne zarar verınce ondan bılıolar...halbukı nık benzerliği olabılır yada o kişi bılerek onun nıkını kullanırki ondan bılsın ister...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
taaruz admin bunu kesinlikle yapmaz zamanında bana yardımı çok oldu ve hiçbir şekilde de site çalmaz çünkü öyle biri değil ayrıca yetkili bence taarruz admini suçlamakla hata yapıyorsunuz kimsenin günahını almayın.

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kimseyi Suçlamıyorum sadece bi öngörü...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2013 Saat: 19:13)KnownBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-04-2013 Saat: 19:07)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burda Yöneticilerin Hiçbir çıkarı olmadan destekvermektedirler isterse sitenizde 10000000 üye olsun yinede ele geçirmek gibi bir düşünceleri olmaz hepsi alahlaklı saygın insanlardır siz baskına şifresinizi verdinizmi bilen baska şahıslar varmı verdiyseniz sizde hata onlardan biri yapmıs olabilir mail adresinizin şifresini ve adminlik şifresinizi yöneticilerden hiçbiri istemez ihtiyacı yoktur açarsın bir üyelik ona bu şekilde sonuclar meydana gelmez hata sizde.

Hatanın bende olduğunu bu kadar rahat nasıl söylebiliyorsun anlamış değilim ?
Kendisi burada daha öncede yöneticilik yaptı. Kimin ne olduğunu iyi biliyor. Onu geçtim burada yetkili olan hiçkimsenin başkasının forumunda gözü olmadığına eminim. Size yardım eden bir yetkiliyi suçlamak sizin hatanızdı. Bunu öm atarak halletmek varken ortalığı karıştırmayı seçtiniz. Seçiminizin sonuçlarına katlanmakta size düşüyor...
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2013 Saat: 19:20)KnownBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kimseyi Suçlamıyorum sadece bi öngörü...

ama konunuzda öyle yazmıyor sanki şikayet edermişsiniz gibi taaruz admini suçlamışsınız bana göre yanlış anlamayın ama adamın suçu yoksa ben eminim ki yok ozaman pişman olursunuz

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2013 Saat: 18:47)EfenDy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk önce TaaRRuz'u çok iyi tanırım, böyle birşey yapmaz aklımdan dahi geçirmem.
Daha kesin sonuç olmadan kimseyi suçlamayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping