Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin KP ye giremiyorum
Kendimi Üye yaptım şimdi Admin kpye giremiyorum Öm atmadım değil cevap gelmedi bende çareyi konu açmakta buldum Lütfen Yardım edin

Forumum:http://frmnyks.10tl.net/
Kullanıcı Adım:NyksTR
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yekililer özellikle ikaz ediyorlar.
Asla kendinizden admin rütbesini almayın diye.
Bunun geri dönüşü yok dostum.
Kendine yeni forum aç :)

ben her forumumda her türlü ihtimale karşı 2. bir hesap açıp admin yapıyorum sizede aynını tavsiye ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benimde şifrem değişmiş admin kp giremiyorum SİTEMİ ÇALDILAR.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2013 Saat: 18:34)PaŞa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yekililer özellikle ikaz ediyorlar.

ben her forumumda her türlü ihtimale karşı 2. bir hesap açıp admin yapıyorum sizede aynını tavsiye ederim

admin adaylar admine söyle hallederler diyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
admin yapabilir. Özel mesaj at bakalım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hiçbir zaman forum kurucusu kendı nıckınde yetkı ayarlarıyla oynamamalıdır...çunku sonrasında geri dönüşü olmaz...

bunların olmaması için dikkat etmelisiniz ayrıca her ihtimale karşı isterseniz yedek bir kurucu hesabı yapın...(olası bır hatada o nıckı kullanabilirsiniz..)

şu an yapacağınız ise admine öm atıp beklemek...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2013 Saat: 19:10)Restart Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hiçbir zaman forum kurucusu kendı nıckınde yetkı ayarlarıyla oynamamalıdır...çunku sonrasında geri dönüşü olmaz...

bunların olmaması için dikkat etmelisiniz ayrıca her ihtimale karşı isterseniz yedek bir kurucu hesabı yapın...(olası bır hatada o nıckı kullanabilirsiniz..)

şu an yapacağınız ise admine öm atıp beklemek...

cevap vermiyolarki
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2013 Saat: 18:34)PaŞa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yekililer özellikle ikaz ediyorlar.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2013 Saat: 19:25)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

şimdi tavsiye vermenin yararı nedir ?

++++ güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
admin nikli admine özel mesaj atın ve bekleyin.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping