Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis Opciones'i Kullanıcı KP yapabilir miyiz ?
Arkadaşlar ProNavy temasını yükledim Kullanıcı KP yazıcağına Mis Opciones yazıyor bunu nasıl düzeltebilirim ?

nereye açıcağımı bulamadım taşınırsa sevinirim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Mis Opciones normal üyeler için Kullanıcı KP demektir.Admine yada grafiker arkadaşlarımıza sorununuzu bildiriniz.Ve de admine sesleniyorum ve diğer grafikerlere pro navy teması logo tam olmuyor altında kalıyor Menü yerini biraz daha alta indirin çok seviniriz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-10-2011 Saat: 20:00)Patriick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mis Opciones normal üyeler için Kullanıcı KP demektir.Admine yada grafiker arkadaşlarımıza sorununuzu bildiriniz.Ve de admine sesleniyorum ve diğer grafikerlere pro navy teması logo tam olmuyor altında kalıyor Menü yerini biraz daha alta indirin çok seviniriz.
evet o menüyü indirmemiz lazım ama

mis opciones in kullanıcı KP olduğunu biliyorum ama Kullanıcı KP yazsın mis opciones değil
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başlığınızı düzeltin !Bu bir Sözlü uyarıdır!
Header_welcomeblock_member şablonunu yayınlayın bakalım.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:
(01-10-2011 Saat: 20:28)kaRanLik-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başlığınızı düzeltin !Bu bir Sözlü uyarıdır!
Header_welcomeblock_member şablonunu yayınlayın bakalım.

başlığı düzenledim

sorunum çözüldü çok teşekkürler
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu Kilit!
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping