Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
forumumda çok sorum var
selamun aleykum arkadaşlar benim sitemde baya sorun var mesela yeni kullanıcılar bir bölüme konu açıyormuş gözükmüyormuş ama bana gözüküyor [ben adminim.] yeni kayıt olan kullanıcılar direk grafiker oluyor ona yardım edermisin bide ben mesaj attığımda rep ver butonunun yanında filan button asdasda diye bir yazı yazıyor bide foruma yeni gelen kişilere aktivasyon e-mailinize gönderilmiştir diyor ilk baştata siteye hoşgeldiniz asdd. yazıyor bunları düzeltirmisin allah razı olsun düzeltirseniz ne isterseniz yaparım yeterki düzeltim ya çok üzgünüm :( sitem forumbiz.10tl.net çok üzgünüm arkadaşlar ya lütfen yardım yardım edene çok teşekkür edicem yardım edene allah razı olsun etmeyenede allah razı olsun lütfen yardım :( birde adamın profiline giriyorum özel mesaj atma seçeneği filan yok kişisel bilgilere tıklıyorum gelmiiyor ekrana lütfennnnnnn yardımmmmmmmmmmmm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2013 Saat: 21:57)burakkinq07 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: selamun aleykum arkadaşlar benim sitemde baya sorun var mesela yeni kullanıcılar bir bölüme konu açıyormuş gözükmüyormuş ama bana gözüküyor [ben adminim.] yeni kayıt olan kullanıcılar direk grafiker oluyor ona yardım edermisin bide ben mesaj attığımda rep ver butonunun yanında filan button asdasda diye bir yazı yazıyor bide foruma yeni gelen kişilere aktivasyon e-mailinize gönderilmiştir diyor ilk baştata siteye hoşgeldiniz asdd. yazıyor bunları düzeltirmisin allah razı olsun düzeltirseniz ne isterseniz yaparım yeterki düzeltim ya çok üzgünüm :( sitem forumbiz.10tl.net çok üzgünüm arkadaşlar ya lütfen yardım yardım edene çok teşekkür edicem yardım edene allah razı olsun etmeyenede allah razı olsun lütfen yardım :( birde adamın profiline giriyorum özel mesaj atma seçeneği filan yok kişisel bilgilere tıklıyorum gelmiiyor ekrana lütfennnnnnn yardımmmmmmmmmmmm

sana tavsiyem Bütün pluginleri sıfırla Editli yeni tema yukle pluginleri tekrar yukle
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2013 Saat: 21:57)burakkinq07 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: selamun aleykum arkadaşlar benim sitemde baya sorun var mesela yeni kullanıcılar bir bölüme konu açıyormuş gözükmüyormuş ama bana gözüküyor [ben adminim.] yeni kayıt olan kullanıcılar direk grafiker oluyor ona yardım edermisin bide ben mesaj attığımda rep ver butonunun yanında filan button asdasda diye bir yazı yazıyor bide foruma yeni gelen kişilere aktivasyon e-mailinize gönderilmiştir diyor ilk baştata siteye hoşgeldiniz asdd. yazıyor bunları düzeltirmisin allah razı olsun düzeltirseniz ne isterseniz yaparım yeterki düzeltim ya çok üzgünüm :( sitem forumbiz.10tl.net çok üzgünüm arkadaşlar ya lütfen yardım yardım edene çok teşekkür edicem yardım edene allah razı olsun etmeyenede allah razı olsun lütfen yardım :( birde adamın profiline giriyorum özel mesaj atma seçeneği filan yok kişisel bilgilere tıklıyorum gelmiiyor ekrana lütfennnnnnn yardımmmmmmmmmmmm
yeni tema yükleyin sorun düzelmesse adminlere başvurun veya yeni forum açın.

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üye oluyorum admin yapın halledeyim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: