Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROKS Bölüm Şefi Başvurusu[yeniden]
Ad & Soyad : Ahmet Tura
Okul: Gizli
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: Kullanmıyorum
html bilgisi: normal
css bilgisi:çok değil
php programlama bilgisi:Çok Değil
diğer bilgileriniz: Grafik,logo,web tasarım vb.
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : Kendi sitelerim inşallah burasıda olucak.
Daha önce yaptığınız Programlarınız/siteleriniz :10tlnetgazete.10tl.net-herteldenpaylasm.10tl.net-oyunrehberim.10tl.net-oyundeposu.10tl.net-baglanforum.10tl.net-3dgamingc.10tl.net-mutluforum.10tl.net-askdoktorum.10tl.net ve konu açılan sitelerden bazıları (aklımda yok şuan)
Şuanki rep puanınız:21
konu sayısı:211
Önemli Olan 1 konu linkiniz:http://destek.10tl.net/showthread.php?ti...#pid185804
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?:Yok.
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?:Evet Niteliyorum, Birçok yenilikler çıkartabiliyorum,seviyorum.
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz:Hırslıyımdır ,dediğimi yaparım ,cesaretli biriyimdir.
umarım olurum adminler de bakarsa sevinirim.

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
PGM
Teşekkür verenler:
Eski konunuza güncel yazabilirdiniz,ama bana göre az daha gelişmen gerek.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2013 Saat: 22:20)uLtRa_magic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eski konunuza güncel yazabilirdiniz,ama bana göre az daha gelişmen gerek.

yorumunuz için teşekkürler elimden geldiğince üyelere yardımcı olmaya çalışıyorum ayrıca eski konudaki başvuru ile bu başvuru formu aynı değil adminimiz değişirdiği için tekrardan yaptım.

Güncel+

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2013 Saat: 22:22)ROKS Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-04-2013 Saat: 22:20)uLtRa_magic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eski konunuza güncel yazabilirdiniz,ama bana göre az daha gelişmen gerek.

yorumunuz için teşekkürler elimden geldiğince üyelere yardımcı olmaya çalışıyorum ayrıca eski konudaki başvuru ile bu başvuru formu aynı değil adminimiz değişirdiği için tekrardan yaptım.

Güncel+

O zaman , özür dilerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2013 Saat: 22:24)uLtRa_magic Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-04-2013 Saat: 22:22)ROKS Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Güncel+

O zaman , özür dilerim.
önemli değil yorumlarınız benim için önemli arkadaşlar bekliyorum güncel+

güncel+

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
PGM
Teşekkür verenler:
başarılar inş olursunuz ;)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2013 Saat: 22:39)Hüsamettin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: başarılar inş olursunuz ;)
teşekkürler.. Günceldir+

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
PGM
Teşekkür verenler:
Kendinizi Geliştirin.Çalışmaya Dewam Edin.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2013 Saat: 23:25)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendinizi Geliştirin.Çalışmaya Dewam Edin.

adminim yardım etmeye devam ediyorum umarım en kısa zamanda yetkili olurum isterseniz yardım ettiğim linkleri atabilirim

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2013 Saat: 23:25)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendinizi Geliştirin.Çalışmaya Dewam Edin.

+

Kavga konularından uzak durup daha yardım konularına yönelmelisin.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tek gazete değil her bölümde başarıp kazanmalısın,üyelere yardım etmelisin yardım konuları vs paylaşabilirsin.Bu aradada beğendiğim kişilerdensiniz gönülden başarılar dilerim.
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2013 Saat: 23:45)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

+

Kavga konularından uzak durup daha yardım konularına yönelmelisin.

adminim zaten kavga konulu konulara pek girmiyorum ama bundan sonra yardım konularına daha çok önem vereceğim..Yorumlarınız için teşekkürler ama ben yeterli buluyorum kendimi ama zamanı değilmiş iyi akşamlar..

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
PGM
Teşekkür verenler:
Forumda en çok desteklediğim kişilerden birisin kendini birazdaha geliştirerek bölüm şefi olabilirsin.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-04-2013 Saat: 15:56)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumda en çok desteklediğim kişilerden birisin kendini birazdaha geliştirerek bölüm şefi olabilirsin.

teşekkürler emsalsiz..

(14-04-2013 Saat: 23:47)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tek gazete değil her bölümde başarıp kazanmalısın,üyelere yardım etmelisin yardım konuları vs paylaşabilirsin.Bu aradada beğendiğim kişilerdensiniz gönülden başarılar dilerim.

çoğunlukla ben sorucevpa köşesine girmeye çalışıyorum fakat sorunlara cevap verildiği için geç kalıyorum kalmasam yanıtlarım ama genede teşekkürler..

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
PGM
Teşekkür verenler:
Kabul edildiğim için adminlere teşekkürler konu kilitlenebilir.

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform