Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gazete Ekibindeki Kullanıcıların Dikkatine

Gazete Ekibindeki Kullanıcıların Dikkatine

Gazete Ekibindeki arkadaşlar 1.sayıda yaptıklarımızdan sonra artık 2. sayıya özen göstermek yerine göstermiyoruz lütfen gazete ekibindekiler kendinize gelin lütfen attığım mesajlara cevap verin lütfen hadi arkadaşlar görevleri bu cumaya kadar istiyorum bakın lütfen istiyorum 2.sayıyıda çıkartacağız hadi arkadaşlar..

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
beni alsaydın uçardım uçarrr
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gazete zor iş zor :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2013 Saat: 20:51)#Burakk ™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: beni alsaydın uçardım uçarrr

seçilip seçilmeyeceğiniz durumunuza bağlıdır bir nedeniniz olduğu için seçilmemişsinizdir..

(14-04-2013 Saat: 20:52)uLtRa_magic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gazete zor iş zor :)

evet çok zor iştir bunu kolaylayıp lütfen başvuru yapmayınız..Eğer yapabilecekseniz arkadaşlar başvuru yapın.(bu sözüm size değil yanlış anlamayın)

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2013 Saat: 20:58)ROKS Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-04-2013 Saat: 20:51)#Burakk ™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: beni alsaydın uçardım uçarrr

seçilip seçilmeyeceğiniz durumunuza bağlıdır bir nedeniniz olduğu için seçilmemişsinizdir..

(14-04-2013 Saat: 20:52)uLtRa_magic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gazete zor iş zor :)

evet çok zor iştir bunu kolaylayıp lütfen başvuru yapmayınız..Eğer yapabilecekseniz arkadaşlar başvuru yapın.(bu sözüm size değil yanlış anlamayın)
Yok hocam , gazetede gözüm yok :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
benim görevim daha verirmedi yani resimelr verirmedi :) verince hemen yaparım ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-04-2013 Saat: 21:00)uLtRa_magic Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-04-2013 Saat: 20:58)ROKS Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yok hocam , gazetede gözüm yok :)

zaten size demedim genel konuştum konu güncel+

(14-04-2013 Saat: 21:02)Hüsamettin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: benim görevim daha verirmedi yani resimelr verirmedi :) verince hemen yaparım ben

size sözüm yok çünkü siz yapıyorsunuz yapmayan arkadaşlara sesleniyorum yapsalar ben size hemen vericeğim görevinizi.

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

En Güncel Paylaşım Platformu ! -

Online Shopping App