Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mucize gecesi olsun
Aslan'ın hocası Terim, “Futbolda her şey var, ama herhangi bir takım değil, Real Madrid'le oynuyoruz. Yine de inşallah daha önceden gördüğümüz o mucize gecelerden biri olur” dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Real Madrid rövanşı öncesinde umutlu açıklamalar yaptı. İşlerinin kolay olmadığını belirten tecrübeli hoca, “Futbolda her şey var, ama herhangi bir takım değil, Real Madrid’le oynuyoruz. Yine de inşallah daha önceden gördüğümüz o mucize gecelerden biri olur. Ben oyuncularımın kazanma isteklerinden eminim. Saha içinde olacaklara da hazırız” ifadesini kullandı. Geldikleri noktayı görmek için, Devler Ligi’nde geride bıraktıkları 24 takıma bakmanın yeterli olduğunu kaydeden Terim, “Sonuç ne olursa olsun, bundan sonra Galatasaray’ın Avrupa ısrarı, hedefi, düşünceleri değişmez. Yüksekte bir hedef varsa, ben olsam da olmasam da buna uzanacak takım Galatasaraydır” diye konuştu. Mersin karşısında 30. dakikada 10 kişi kalan bir ekibin müthiş mücadelesini izlediklerini ifade eden Terim, Burak’ın cezası için de şunları söyledi

‘Ronaldo’ya yetişecekti’

“Hayat böyle, futbol da. Burak’ın pozisyonundan dönen top gol oldu. Manchester’da da oldu. İşin enteresan tarafı, penaltıyı bırakın, Şampiyonlar Ligi’nin en önemli golcüsü yok. Belki Ronaldo’ya yetişecekti. En önemli silahımızı da kaybettik.”

Selçuk: Nereden nereye

Fatih Terim’le birlikte basın toplantısına katılan Selçuk, “Hocamızla 2 sene önce takıma geldiğimizde kötü durumdaydık. Bugün son 8’e kaldık. Oyuncular olarak hocamız ve başkanımızla gurur duyuyoruz. Dünyanın en iyi takımıyla oynuyoruz. Keyfini çıkaracağız. Gururla maça çıkacağız. Zor da olsa elemeye çalışacağız” ifadesini kullandı. Selçuk İnan, bu maçın Galatasaray adına ne kadar önemli olduğunu anlatmaya kelime bulmakta zorlandığını da sözlerine ekledi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sonuç Yenileceksiniz Her Halükarda :D
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-04-2013 Saat: 13:54)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sonuç Yenileceksiniz Her Halükarda :D

Belli olmaz hocam Bu Galatasaray Yapar Yapar valla :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Galatasaray'ın Yenilme İhtimali %95 Kazanabilir Ancak Büyük İhtimalle Kupadan Elenecek. Neyse Şu Konuya Geçelim Evet Real Madrid' in Kadrosu İyi Ancak Galatasaray Gaza Geldiğinde Çok Büyük Rakiplerini Bile Yenebilecek Bir Takım. Bu Yüzden Ben Galatasarayın Kazanacağını Ancak Kupadan Eleneceğini Düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping