Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gazete Ekibindekiler Okusun
Gazete ekibindeki arkadaşlara duyurulur..

Arkadaşlar lütfen gazete ekibinden başka kimse gereksiz ise yorum yapmasın yoksa yapabilir.

Ekipteki arkadaşlara duyurulur görevler verilmiştir verilmeyenler bana mesaj atsın görevlerini vereyim.

Görev Verilenlere duyurulur..
Arkadaşlar son görev süreniz olarak bu hafta sonu son yani pazar akşamı(07/04/2013) saat 24:00 a kadar gönderebilirsiniz göndermeyen arkadaşlar ekipten çıkarılabilir lütfen arkadaşlar çıkarmak istemiyorum lütfen yapıp gönderiniz.İyi görevler..

Not:Görevi tamamlayanların yukarıdaki bilgiyle alakası yoktur..,

Not2:Görevdeki arkadaşların bazıları mesajlarımı okumuyor lütfen sanal gazete ile ilgili tüm mesajlarını okuyup cevaplayınız..

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence sen özelden mesaj at yinede hepsine
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
atıyorum da ekibin yarısı okuyor yarısı okumuyor hayır nedense görmüyorlar mı uyarı diye mesaj uyarısı çıkıyor

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
abi benim görevim upload etek yani şuanda bir görevim yok gibi varsa ö.m ile yolarsan sevinirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-04-2013 Saat: 20:15)Hüsamettin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: abi benim görevim upload etek yani şuanda bir görevim yok gibi varsa ö.m ile yolarsan sevinirim

özelden mesaj attım kardeşim görevini vermediklerim yazsın buraya

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben yolladım ama sonra başka görev verdiniz mi ? Ben bugünlerde sık giremiyorum da...
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ekipteki herkese 1 tane görev düşer görevini yapmayanlara sesleniyorum bu hafta sonuna kadar bana ulaştırınız..

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gazetenin ilk sayısı çıktı tebrikler güzel bir çalışma olmuş fakat bir noktada sizi eleştireceğim.Öncelikle gazetenin zaten kısıtlı bir okuyucu kitlesi varken ayrı bir forum açıp gazeteyi orada yayınlamak üstelik içeriği gizleyerek gazetenin okunması için üyelik zorunluluğu koymak bence doğru olmamış destek forumunun ana sayfasının sağ tarafında bulunan sidebar'a koyulması bu sayede herkes tarafından okunmasının sağlanması daha iyi olurdu.Bir gazetenin amacı daha fazla okuyucuya ulaşmak olmalıdır.
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tebrikler

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=35170&action=lastpost
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2013 Saat: 22:24)darklexx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tebrikler

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=35170&action=lastpost

mesaj atarken lütfen reklam yapmayın

(19-05-2013 Saat: 22:17)AdigeEmperor Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gazetenin ilk sayısı çıktı tebrikler güzel bir çalışma olmuş fakat bir noktada sizi eleştireceğim.Öncelikle gazetenin zaten kısıtlı bir okuyucu kitlesi varken ayrı bir forum açıp gazeteyi orada yayınlamak üstelik içeriği gizleyerek gazetenin okunması için üyelik zorunluluğu koymak bence doğru olmamış destek forumunun ana sayfasının sağ tarafında bulunan sidebar'a koyulması bu sayede herkes tarafından okunmasının sağlanması daha iyi olurdu.Bir gazetenin amacı daha fazla okuyucuya ulaşmak olmalıdır.

öneriniz için teşekkürler yalnız o sidebar işini anlamadım özelden anlatırmısnız?

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App