Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Einstein™ - Tema Uploader Başvurusu
Ad & Soyad : Semih Yıldırım
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: Yok.
Html Bilgisi : Yüksek
Css Bilgisi: Yüksek
Php Programlama Bilgisi: Orta
diğer bilgileriniz:photoshop tüm programları, aaa logo çok eski ama hala hatırlıyorum, adobe flash player dreamweaver, cheat engine,photoscape,Filezilla tüm serileri, camtasia studio tüm serileri,Camstudio tüm serileri,Freez Screen Video Capture vb daha çok programlar.
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler :Destek.10t.net Bazı .comlu forumlardada yetkili olmuştum adminlik yapmıştım
Daha önce yaptığınız Tasarımlarınız/Programlarınız/siteleriniz yldrmforum.10tl.net, http://webhnkar.10tl.net/, http://uzmanlnet.10tl.net/ http://www.forum-destek.org/ Yazarım, Sitetanitim.10tl.net moderatorum,Forumexe.com'da yetkili başvurusu felan yapmadım çok az birsüre çalısarak yardım ederek korgeneral olmuştum, http://forumans.10tl.net,1453turk.com logosunu yaptım aynı zamandada s.moddum, pascalya.blogspot.com,semihyildirim.tk, birçok tr.gg sitesi ve aynı zamanda birçok comlu siteler daha çok var hatırlamıyorum he birde juysti.com var adminlik olarak yaptım..
Şuanki rep puanınız: 213
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?:Elektrik devresi yapmıştık okulda, teknoloji tasarımda,priz görünümlü kasa vb.
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?: Evet Niteliyorum, Birçok yenilikler çıkartabiliyorum,seviyorum.
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz:Başarılı,Sabırlı,yardım etmek,duygusal,kırılgan biriyimdir.Yenilikçiyimdir.Biraz kızgınımdır fakat artık nazik olcam..

Filezilla bilgim çok ama çok yüksektir zaten birçok siteyi ftp ile yaptım oyunlar yaptım herşey.Tema yükleme yapma hertürlü bilgim xml çıkartma vs vardır.İyi günler..
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
daha erken bence bana göre daha yeni grafiker oldun ve konulara bakmıyorsun isteklere...
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben kaç aydır grafikerim haberin varmı birçok üye yokkende grafikerdim admin bilir,retribution hesabımla sonra bölüm şefi başvurusu yaptım ondan vazgeçtim admin yeniden grafiker yaptı kaç senedir grafikerim,ve bir çok tema uploaderdende başarılı olduğumu düşünüyorum lütfen,bilip bilmeden cevap yazma ne yeni grafikeri :D
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2013 Saat: 16:38)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: daha erken bence bana göre daha yeni grafiker oldun ve konulara bakmıyorsun isteklere...

sen cümlelerimi okumuyorsun galiba bana göre dedim. Ve 2 saattir konu açtım 1 logo yapmaya üşeniyorsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ya arkadasım hep benmi yapıcam meşgulum allah allah çıkmıyorum hesap açık kalıyo 7 24 acık oldugumu düşünüyorsun sana logo felanda yapmam daha sen hariç herkese yapıcam bak YEMİN EDERİM.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:
Senin logolarına muhtaç değilim. Senden daha güzel yapanlarda var... Epey zamandır burda grafikersin diye en iyi grafiker sensin diye birşeyde yok. Ve seninle tartışmayada değmez iyi bir insan sanmıştım fakat tam tersisin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tartışmayı kesin.
-----------------
Tema uploader sayısı arttı bu aralar forumda şuan 3 tema sorumlusu 2 aday var.Seçilme ihtimalin düşük gözüküyor başarılar.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-03-2013 Saat: 16:50)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senin logolarına muhtaç değilim. Senden daha güzel yapanlarda var... Epey zamandır burda grafikersin diye en iyi grafiker sensin diye birşeyde yok. Ve seninle tartışmayada değmez iyi bir insan sanmıştım fakat tam tersisin.

Ahaha paintten bile rank yapmayan giriş paneli yapamayan senmi söylüyosun bunu bana :D:D

(30-03-2013 Saat: 16:52)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tartışmayı kesin.
-----------------
Tema uploader sayısı arttı bu aralar forumda şuan 3 tema sorumlusu 2 aday var.Seçilme ihtimalin düşük gözüküyor başarılar.

Aynen oyüzden vazgeçtim +kilit
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping