Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Furkomm ile Söyleşi
İyi akşamlar,
Dün akşam neşeli,yetenekli ve tasarımcı Furkan kardeşimizle bir söyleşi gerçekleştirdik.Sizi bu söyleşi ile baş başa bırakıyorum.

Adınız soyadınız :
Furkan Doğan

Yaşınız:
15

Öğrenim durumunuz:
Orta okula gidiyorum.

10TL'yi ve Destek Forum'u nasıl buldunuz ?

desteği küçükken forum kurmak istemiştim ve baya uğraşmıştım olmamıştı sonra bir yerde bedava forum kurmayı gördüm ve aralarında tek çalışan sistem buydu böylelikle buldum :)

Tasarım yapmaya nasıl başladınız ?

Uzmanlnet.10tl.net'i kurduğumda bir arkadaşım logo yapıyordu bende ondan özendim ve Photoshop arayışına çıktım ve buldum :)
Kendinizden bahseder misiniz ?
bence sıcakkanlı biriyim hak yemeyi sevmem hak yiyenide sevmem özentilerden nefret ederim özentilikte yapmam böyle biriyim :)
Destek forum dışında neler yapıyorsunuz ?
Sitemde geziyorum exede dolaşıyorum :)

10TL ve Destek forumun geleceğini nasıl buluyorsunuz ?

Çok parlak görüyorum ilerde vbulletin ve phpBB forumları bile açma olabilir :)
Vbulletin ücretli olduğu için olmaz.Ancak phpbb olabilir.Bu da ayrı bir sistem ile jmümkün olabilir.Hazır bu konuya girmişken 10TL'nin gelişmesi için ne gibi önerileriniz var ?

Yetkililerin bazıları işlerini yapmıyor, onların yetkilerinin mutlaka alınması gerek ve yeni bir ekip kurulmalı diye düşünüyorum.

Hangi takımlısınız ?
Galatasaray
Bugün kazandınız tebrikler.

Teşekkürler :))

Nickinizin anlamı var mı ?

Nickimin bir anlamı yok küçükken unutmayayım diye böyle koymuştum :)).

Sürekli küçükken diyorsunuz foruma ne zaman üye olmuştunuz ? O günden bu güne olgunlaştığınızı mı düşünüyorsunuz ? :)

Tabikide öncedn önüme gelene abi derdim bir işimi yapması için artık öyle değilim :D Bu forma gelip aday olunca artık kendime iyice çeki düzen verdim yani :).

Kişiliğinizi 3 kelimeyle tanımlamanızı istesem ?

Yenilikçiyim,Yönetimim iyidir,Bende iyiyimdir :D

Eklemek istediğiniz bir şey var mı ?
Yok :))

Bizimle ropörtaj yaptığınız için teşekkürler...
Ne demek :) aksine sizinle röportaj yapmak beni gurulandırır hocam :)).

Furkan Bey'e bizimle bu güzel söyleşiyi gerçekleştirdiği için teşekkür ediyoruz ve gerek sanal hayatında gerekse gerçek hayatında başarılar diliyoruz.

Sürç-ü lisan ettiysek affola...
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne demek asıl siz beni seçtiğiniz için teşekkür ederim :).
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler.Bir sürü kişi bakıyor kimse yorum yazmıyor.İyi mi olmuş kötü mü değerlendirelim :)
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel röportaj olmuş ama gözüme bir yer çarptı :) Ben 98 liyim eylül ayı daha 15 imi doldurmadım ve lise 1 e gidiyorum arkadaş orta okulda 15 yaşında :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kime baksam küçük yaşta keşfetmiş, başlamış.. Ben biraz geç kaldım sanırım :) Güzel bir röportaj olmuş. :)
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-03-2013 Saat: 00:40)Zoom Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel röportaj olmuş ama gözüme bir yer çarptı :) Ben 98 liyim eylül ayı daha 15 imi doldurmadım ve lise 1 e gidiyorum arkadaş orta okulda 15 yaşında :)

Ağır konuşmak istemiyorum, okula 1 sene ge başlamak zorunda kaldım okul korkum yüzünde..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-03-2013 Saat: 00:43)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-03-2013 Saat: 00:40)Zoom Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel röportaj olmuş ama gözüme bir yer çarptı :) Ben 98 liyim eylül ayı daha 15 imi doldurmadım ve lise 1 e gidiyorum arkadaş orta okulda 15 yaşında :)

Ağır konuşmak istemiyorum, okula 1 sene ge başlamak zorunda kaldım okul korkum yüzünde..

Sakin ol ya sadece bir soru sordum cevabını aldım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-03-2013 Saat: 00:48)Zoom Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-03-2013 Saat: 00:43)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sakin ol ya sadece bir soru sordum cevabını aldım.
Üzügünüm, biraz hiddetli konuştum ama böyle sorular sorulunca sinir oluyorum ben kendimi güvenilmiyormuş gibi hissediyorum..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel bir röportaj olmuş.Eline sağlık Fatih hocam.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-03-2013 Saat: 01:25)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir röportaj olmuş.Eline sağlık Fatih hocam.

Teşekkür ederim Abdullah Bey.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

TÜM KONULARIM

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Güzel röportaj olmuş ama gözüme bir yer çarptı :) Ben 98 liyim eylül ayı daha 15 imi doldurmadım ve lise 1 e gidiyorum arkadaş orta okulda 15 yaşında :) "

arkadşın sınıfta kalmıştır :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel Röpörtaj Admin nickli adminlede yapın hiç tanımıyoruz kendisini .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-04-2013 Saat: 19:52)bahadiriz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel Röpörtaj Admin nickli adminlede yapın hiç tanımıyoruz kendisini .

Aynen Ben Yapmayı Düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 9 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping