Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Bir Sorum olucaktı
Kayıt olma bölümünde orda güvenlik şeyi varya hani harfli ve sayılı
onları yazmak lazım işte onu nasıl kaldırabiliriz.

anlamayan olursa

bi foruma girin kayıt bölümüne girin muhtemelen altlardadır güvenlik için botlar üye olmaması için işte onu nasıl kaldıracaz

basit resim dogrulaması
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-03-2013 Saat: 16:36)Forumdarksoul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kayıt olma bölümünde orda güvenlik şeyi varya hani harfli ve sayılı

anlamayan olursa

bi foruma girin kayıt bölümüne girin muhtemelen altlardadır güvenlik için botlar üye olmaması için işte onu nasıl kaldıracaz

basit resim dogrulaması
başlığınızı değştiriniz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kaldırıp nabacaksınız? Botlar üye olmuyor işte.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-03-2013 Saat: 16:37)fox67 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-03-2013 Saat: 16:36)Forumdarksoul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kayıt olma bölümünde orda güvenlik şeyi varya hani harfli ve sayılı

anlamayan olursa

basit resim dogrulaması
başlığınızı değştiriniz

Değiştirdim

(03-03-2013 Saat: 16:38)Marques Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kaldırıp nabacaksınız? Botlar üye olmuyor işte.

Kendi zevkim kardeşim nasıl kaldıracagımı bilmiyorumda hatta unutum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
O bölümün kaldırılması yasak.Kaldırırsanız forumunuz kapatılır.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Onu kaldırırsanız sitenize üyelikte sorun çıkar. Kimse üye olamıyor bazen. Daha önce başıma geldi uyarması benden.
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-03-2013 Saat: 16:39)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O bölümün kaldırılması yasak.Kaldırırsanız forumunuz kapatılır.

Size anlatamadım ben bakın şimdi

Kayıtta giriyoruz orda bilgileri dolduruyoruz referansın altında bir güvenlik kısmı var onu kaldırmak istiyorum

daha önceden kaldırmıştım.

(03-03-2013 Saat: 16:40)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Onu kaldırırsanız sitenize üyelikte sorun çıkar. Kimse üye olamıyor bazen. Daha önce başıma geldi uyarması benden.

Olur olur merak etme sen :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Siteniz Kapanır Benden Demesi Buyrun BEn Kaldırmıştım. http://yardmcyz.10tl.net/
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-03-2013 Saat: 16:45)SeRDaR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siteniz Kapanır Benden Demesi Buyrun BEn Kaldırmıştım. http://yardmcyz.10tl.net/

tamam o zaman yapmayım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=20188

Konu kilit
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping