Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Bilişim Şikayet
Destek forumun temasını kullanıyor, fakat footerini kaldırmış başka bir footer ekleyip, kendim yaptım yazmış..

kjltb.jpg
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
:) :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Aynen Öyle Katılıyorum Size
O Footer Editleme 1 Footerı Yapanın İsmini Yazmalılar [Footerdaki Resimler Bana Ait]
Temayı Yapanın İsmini Yazmalılar 2
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2013 Saat: 20:32)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aynen Öyle Katılıyorum Size
O Footer Editleme 1 Footerı Yapanın İsmini Yazmalılar [Footerdaki Resimler Bana Ait]
Temayı Yapanın İsmini Yazmalılar 2

Bu resimlerin aynısı internette bir çok yerde mevcut :/.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Benim Hostuma Yüklü. Silersem Footersız Kalırsınız Ancak Bu İhaneti Yapmam Ben Temayı Paylaştım Ona Birşey Demiyorum Birde Temayı Paylaşırken Footerdaki Yapımcı İsmini Silmeyiniz Yazdım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2013 Saat: 20:34)Nefes Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aslında adminin footer şablonlarını kaldırması gerek

%100 katılıyorum..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Emek hırsızlığı yapıyor bi de yüzsüz yüzsüz gülüyor (siteye bakmadım eğer doğruysa)
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu kilitlenebilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
marques forum hit kasma ile ilgili yaptığın yöntemleri söz konusu bile etmiyorum.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2013 Saat: 20:40)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Emek hırsızlığı yapıyor bi de yüzsüz yüzsüz gülüyor (siteye bakmadım eğer doğruysa)
Yüzsüz ne demektir ? Hakaret boyutuna çıkmayınız isterseniz.

(26-02-2013 Saat: 20:42)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı: marques forum hit kasma ile ilgili yaptığın yöntemleri söz konusu bile etmiyorum.

Siz iyimisiniz ya ? Forum benim forumum ha bakclink çalışmaları yapmışım yahut hit çalışmaları sizi ilgilendirdiğini sanmıyorum dimi? Böyle bir kuralda yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben hakaret etmedim. ettiysem de hırsızlara ettim.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2013 Saat: 20:46)Nefes Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-02-2013 Saat: 20:42)Marques Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-02-2013 Saat: 20:40)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Emek hırsızlığı yapıyor bi de yüzsüz yüzsüz gülüyor (siteye bakmadım eğer doğruysa)

(26-02-2013 Saat: 20:42)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı: marques forum hit kasma ile ilgili yaptığın yöntemleri söz konusu bile etmiyorum.

Siz iyimisiniz ya ? Forum benim forumum ha bakclink çalışmaları yapmışım yahut hit çalışmaları sizi ilgilendirdiğini sanmıyorum dimi? Böyle bir kuralda yok.

Forum sizin diye footer'den isim silme hakkınız olduğuna gelmiyor.
Yapımcı emek vermiş siz onun yemek kabına tükürüyorsunuz.

Şöyle düşünün sen didin yap et kendini birşey zannedenin birisi gelsin emeğine saygısızlık yapsın hoşuna gider mi ?

İsmi eklenmiştir. Hala neyi tartışıyorsunuz?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2013 Saat: 20:48)Nefes Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-02-2013 Saat: 20:47)Marques Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-02-2013 Saat: 20:46)Nefes Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-02-2013 Saat: 20:42)Marques Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Forum sizin diye footer'den isim silme hakkınız olduğuna gelmiyor.
Yapımcı emek vermiş siz onun yemek kabına tükürüyorsunuz.

Şöyle düşünün sen didin yap et kendini birşey zannedenin birisi gelsin emeğine saygısızlık yapsın hoşuna gider mi ?

İsmi eklenmiştir. Hala neyi tartışıyorsunuz?

Hani göremedim ?

Footer Hala orjinal hale gelmemiş ?

Yapımcının ismi eklendi ? Neyse işinize gücünüze gidin. Hadi Allah aşkına adamı deli etmeye mi geldiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İlk önce doğru konuş, karşında asker arkadaşın yok burada hiç kimsede sana bir hakaret sözkonusu bile etmedi. Nerden çıkartıyorsun bunları akıllı olun felan ne? Bizim aklımızı senmi ölçecekin.O temayı yapan adam sana her hakkıyla davasını açar tazminatinida alır çıtır çutur yer hakkı çünkü..
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:
şimdi ben seni tema yapımcısına şikayet edersem çok kötü olur ve ediyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2013 Saat: 20:55)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk önce doğru konuş, karşında asker arkadaşın yok burada hiç kimsede sana bir hakaret sözkonusu bile etmedi. Nerden çıkartıyorsun bunları akıllı olun felan ne? Bizim aklımızı senmi ölçecekin.O temayı yapan adam sana her hakkıyla davasını açar tazminatinida alır çıtır çutur yer hakkı çünkü..

Senden mi öğreneceğim bu işleri?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
kjn2u.png
hala var
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2013 Saat: 20:57)Marques Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-02-2013 Saat: 20:55)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlk önce doğru konuş, karşında asker arkadaşın yok burada hiç kimsede sana bir hakaret sözkonusu bile etmedi. Nerden çıkartıyorsun bunları akıllı olun felan ne? Bizim aklımızı senmi ölçecekin.O temayı yapan adam sana her hakkıyla davasını açar tazminatinida alır çıtır çutur yer hakkı çünkü..

Senden mi öğreneceğim bu işleri?

Gerekirse benden öğreneceksin.
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

PGM
Teşekkür verenler:
Ana Hatakemi Yazıyor Orda Abi Temayı Ben Yapmadım Footeri Upload Ettim Temanın Yapımcısı Kim Biliyormusun Evet İsmimi Yazabilirsin Ancak Temayı Ben Kodlamadım Kodlayanın Adını Yaz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2013 Saat: 21:01)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ana Hatakemi Yazıyor Orda Abi Temayı Ben Yapmadım Footeri Upload Ettim Temanın Yapımcısı Kim Biliyormusun Evet İsmimi Yazabilirsin Ancak Temayı Ben Kodlamadım Kodlayanın Adını Yaz.

:D haha bence resimleri sil çünkü sende ban yiyebilirsin :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping