Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ortalanmış Postbit'i Yukarı Çıkarmak...
Merhaba arkadaşlar başlıktada dediğim gibi mesaj atınca (dikey postbitte) postbit mesajın ortalarında duruyor, buda çok çirkin görüntü çıkarıyor, dikey postbitte postbiti nasıl yukarı çıkarabilirim ?

Yardım edecek arkadaşlara +rep vericem, şimdiden teşekkürler, iyi forumlar...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne demek isteğinizi tam anlayamadım biraz daha açar mısınız?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-02-2013 Saat: 15:48)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne demek isteğinizi tam anlayamadım biraz daha açar mısınız?

Dikey postbit'lerde mesaj attığınızda avatarınız filan yukarda gözükür ya, benimkisi ortada gözüküyor yani :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kodları öm yolu ile atar mısın? postbit kodlarını. Yani hem postbit hemde postbit authot_suer.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel..!!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2013 Saat: 00:22)Nefes Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ekran görüntüsü alıp paylaşır mısınız vede adresinizi

10tl.net sitemi chmod 777 hatası zamanında açtığım için forumum sorunlu,ozamanlar temayı atabiliyordum, şimdi tamamiyle kilitlendi sistem, admin paneline bile giriş yapınca atıyor mesela yani,açılınca yapacağım ama başka bir forumda denedim temada bu çıkıyor

http://b1302.hizliresim.com/16/t/khyk3.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sende dikey değil mi postbit?
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-02-2013 Saat: 17:03)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sende dikey değil mi postbit?

Yatay olsa böyle bir sorun çıkmazdı herhalde, dikey kullanıyorum evet :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu hata bendede var istedigim temayı kullanamıyorum bu yüzden yardımcı olurmusunuz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güncel bu sorun bendede var nasıl cozebılırım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:iyib -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform