Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Candy teması yardım.
Beyler biz şimdi hüsamettinle ortak lisanslı candy tema aldık fakat menüsü bozuk. Menülere tıklıyoruz birşey açılmıyor mybb biz sitesi var onda tıklayınca menüde açılıyo girince kullanıcı kp felan bizde menülere tıklayınca duruyor.

5r4tnl.png
[/quote]
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bi Site Linki Versene
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bunuda ekle :
5r4tnl.png

(24-02-2013 Saat: 17:37)Metalica Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bi Site Linki Versene

masterdestek.10tl.net veya http://yldrmforum.10tl.net/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-02-2013 Saat: 17:35)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyler biz şimdi hüsamettinle ortak lisanslı candy tema aldık fakat menüsü bozuk. Menülere tıklıyoruz birşey açılmıyor mybb biz sitesi var onda tıklayınca menüde açılıyo girince kullanıcı kp felan bizde menülere tıklayınca duruyor.

5r4tnl.png
[/quote]

Kardeşim tema bana ait benim lisansım o sorun jqvery koduna ihtiyaç ve o kod birtek bende var :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hayır bu senin ki değil istersen imagesleri sil ben aldım

(24-02-2013 Saat: 17:48)leoan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24-02-2013 Saat: 17:35)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyler biz şimdi hüsamettinle ortak lisanslı candy tema aldık fakat menüsü bozuk. Menülere tıklıyoruz birşey açılmıyor mybb biz sitesi var onda tıklayınca menüde açılıyo girince kullanıcı kp felan bizde menülere tıklayınca duruyor.

5r4tnl.png

Kardeşim tema bana ait benim lisansım o sorun jqvery koduna ihtiyaç ve o kod birtek bende var :)
[/quote]

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=29265
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Candy ne temaymış be :).

Kafası esen tema benim diyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:D zaten sinirliyim ya off inan mıyor silsin işte dosyaları silsisn birşey olmazzzzzzzzzzz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping