Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olası Bir Güvenlik Sorunu Belirlendi ?
Merhaba arkdaşlar forumumda ingilizce bir bölüm var ve header ' de. Bunu türkçeleştirmek için header ' e girip değiştirdikten sonra kaydederken olası bir güvenlik sorunu belirlendi yazıyor ve kaydetmiyor... Bu sorunun çözümünün oldugunu pek sanmıyorum ama yinede bir soriyim dedim tema adı " PHOTOSHOP BLİSS " Sanırım temayı yapan arkadaş header ayarlarını engellemiş :S Forumdaki kısayolları bile değiştiremiyorum. Yani forum , portal yazan şeyleri. bi yardım edin en azından değişmiyeceğini bileyim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olası bir güvenlik sorunu şablonu bulundu. Yaptığınız değişiklikleri gözden geçirin ya da destek için MyBB Group'a başvurun.

aynen böyle yazıyor. neyi değiştirsem böyle yazıyor. diğer temalarda bu sorunu hiç yaşamadım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hangi temayı kullanıyorsunuz ?

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Header ' a herhangi bir kod yapıştırmıyorum sadece USER CP yazan yeri Kullanıcı Paneli olarak değiştirmeye çalışıyorum o kadar yazdığım yazıdada belirttiğim gibi " PHOTOSHOP BLİSS " temasını kullanıyorum

torrentdosyaindir.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Header welcome guest şablonuna girin ve orada user cp yazan yeri silip Kullanıcı Paneli olarak değiştirmeyi deneyin.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Orda yok sadece üst menüde gözüken şeyler işte. Sadece headerde var Mod KP Admin KP ' gibi şeyleri oradan değiştirebiliyorum sadece.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping