Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taaruz Kardeşim
Ya Siz Nasıl Bir YönetimSiniz Hakkımı Alıyorsunuz Repimi Çalıyorsunuz Üstüne Küfür Ettim Diye Banlıyorsunuz Ben Direk Küfür Etmedim i...e Yazdım Bikere Ve Beni Sınırsız Banlamışınız Taaruz Helal OLsun Sana Be Sen Hiç Üzülmüyomusun Senin Hakkını Yeseler Sen napıcaksın ??? Bu Froum İçin Okadar Emek Verdim Şuan Gözümden Yaş Geliyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2013 Saat: 17:32)JocqeR`2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ya Siz Nasıl Bir YönetimSiniz Hakkımı Alıyorsunuz Repimi Çalıyorsunuz Üstüne Küfür Ettim Diye Banlıyorsunuz Ben Direk Küfür Etmedim i...e Yazdım Bikere Ve Beni Sınırsız Banlamışınız Taaruz Helal OLsun Sana Be Sen Hiç Üzülmüyomusun Senin Hakkını Yeseler Sen napıcaksın ??? Bu Froum İçin Okadar Emek Verdim Şuan Gözümden Yaş Geliyor.

Sizi Uyarmıştım Dedimki Bir Daha Küfür Etmesseniz Şikayet Etmem Ancak Umrumda Değil Diye Karşılık Verdiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
JOKER yine ban yiyecen çünkü multi hesap açmak yasaktır
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
adam ne yapsın ? siz kendinizi onun yerine hiç koydunuzmu ?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2013 Saat: 17:34)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-02-2013 Saat: 17:32)JocqeR`2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ya Siz Nasıl Bir YönetimSiniz Hakkımı Alıyorsunuz Repimi Çalıyorsunuz Üstüne Küfür Ettim Diye Banlıyorsunuz Ben Direk Küfür Etmedim i...e Yazdım Bikere Ve Beni Sınırsız Banlamışınız Taaruz Helal OLsun Sana Be Sen Hiç Üzülmüyomusun Senin Hakkını Yeseler Sen napıcaksın ??? Bu Froum İçin Okadar Emek Verdim Şuan Gözümden Yaş Geliyor.

Sizi Uyarmıştım Dedimki Bir Daha Küfür Etmesseniz Şikayet Etmem Ancak Umrumda Değil Diye Karşılık Verdiniz.

Aynısını Sizede Yapsalar Üzülmezmisin ?

Sınırsız Banlamış Bidaha Banım Açılmıcak Zaten
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2013 Saat: 17:36)JocqeR`2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-02-2013 Saat: 17:34)Hatake Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Aynısını Sizede Yapsalar Üzülmezmisin ?

Sınırsız Banlamış Bidaha Banım Açılmıcak Zaten

Üzülürdüm Ancak Uyarı Karşısında Umrumda Değil Demezdim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Küfürün büyüklüğü küçüklüğü önemli değil.Küfürün ceza olarak karşılığı bandır.Hakkını aramanında bir yolu var direk küfür yanlış bir yol.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Peki Sınırsız Ban Nedir ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Küfürün cezası sınırsız bandır.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
valla jocqer için çok üzüldüm açıkcası.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Düzgün Yollarla Hakkını aramak varken Neden Sorgusuz Sualsiz İnsanlara Küfür Etme Gereği Duyduysan TaaRRuz adminimizde Ban Vererek Doğrusunu Yapmış Ayrıca Boraac adlı kullanıcının da sürekli sürekli multi hesapla sana rep vermesi hiç hoş değildi...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
lan beni deli etmeyin i ler şu urlye girin

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=28736
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2013 Saat: 17:40)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: valla jocqer için çok üzüldüm açıkcası.

bende üzüldüm banada yapsalar ben tüm 10tl.net forumlarını hacklerdim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2013 Saat: 17:40)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Küfürün cezası sınırsız bandır.

Senin İçin Çok Rahatsın Tabi İstediğnii Banla İstediğini Banlama O Rahatsın Hiç Kimseye Destek Verme Yinede Admin Kal Benim Destek Verdiğim Kadar Kimse Veriyomu Sence ? Ve Okadar Emeğimin Karşılığı Ban Yedik Bitti Bukadar Kolaymı Sen Nasıl Üzülmemeyi Başarıyosun Kardeşim Ya
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2013 Saat: 17:42)Hüsamettin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-02-2013 Saat: 17:40)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: valla jocqer için çok üzüldüm açıkcası.

bende üzüldüm banada yapsalar ben tüm 10tl.net forumlarını hacklerdim

Denemek Bedava Böyle Birşey Yapmaya Çalıştığında Bilişim'e verilip dava açılacağını da göz önünde bulundurmalısın ufak tefek hack programlarıyla koskoca sunucu server'ını çökertmek imkansız...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
lan p......içler lan şu konuya gelin delircem leon ve jocqerın hakkını verin suçsuzlar

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2013 Saat: 17:45)leoansuçsuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: lan p......içler lan şu konuya gelin delircem leon ve jocqerın hakkını verin suçsuzlar

Taarruzun Takliti : Hak Ne Demek ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Geçmiş olsun.. Hakkatten emeğin çok geçti fakat forumunda bir kuralları var. Sınırsız mı?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2013 Saat: 17:45)leoansuçsuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: lan p......içler lan şu konuya gelin delircem leon ve jocqerın hakkını verin suçsuzlar

Sen Kimsin de Onların Hakkını Savunuyorsun?
Eğer Savunacaksan Ahlaklı Bir Şekilde Konuşabilirsin Küfür Ederek Anca Cezanı Arttırırsın Leoan...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2013 Saat: 17:46)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Geçmiş olsun.. Hakkatten emeğin çok geçti fakat forumunda bir kuralları var. Sınırsız mı?

Sınırsız . Forumun Kuralları Var Benim Repimi Niye Aldılar Ozman
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping