Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Srou cevaplayın
arkadaşlar site sorunum var şimdi10 tlde admin kpye girdim ama ben mesela siteye giriş intro yu nsl ekliyecem veya facebook beğenme kutusu kodları bende var enreye eklicem yardım edermisiniz araştırmadan açtım konuyu aama yardım edicek vrsa veya bu soruınu bilmeyenler için açılmış konu varsa link verbiklirmisiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Facebook Kodunu : Admin Kp > Şablon Stil > Şablonlar > Temanızı Seçiniz > Header Şablonlar > Header En Alta Ekle
İntro Kodu: Admin Kp > Şablon Stil > Şablonlar > Temanızı Seçiniz > AnaSayfa Şablonlar > İndex
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
saol twiter kodunuda face gibi demi saol ama hala açamadım forum açma kapandı ya ne zaman açılcan bılgın varmı kardeş

(16-02-2013 Saat: 15:01)JocqeR` Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Facebook Kodunu : Admin Kp > Şablon Stil > Şablonlar > Temanızı Seçiniz > Header Şablonlar > Header En Alta Ekle
İntro Kodu: Admin Kp > Şablon Stil > Şablonlar > Temanızı Seçiniz > AnaSayfa Şablonlar > İndex

kardeş yaptım en alla güvenlik sorunu için gözden geçirin dedi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2013 Saat: 15:03)fox67 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: saol twiter kodunuda face gibi demi saol ama hala açamadım forum açma kapandı ya ne zaman açılcan bılgın varmı kardeş

(16-02-2013 Saat: 15:01)JocqeR` Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Facebook Kodunu : Admin Kp > Şablon Stil > Şablonlar > Temanızı Seçiniz > Header Şablonlar > Header En Alta Ekle

Bunun İçin Yetkililer Uğraşıyor Uzun Sürmez Yani Yetkililer İlgileniyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2013 Saat: 15:08)JocqeR` Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-02-2013 Saat: 15:03)fox67 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: saol twiter kodunuda face gibi demi saol ama hala açamadım forum açma kapandı ya ne zaman açılcan bılgın varmı kardeş

Bunun İçin Yetkililer Uğraşıyor Uzun Sürmez Yani Yetkililer İlgileniyor
kardeş 1 hafta sürermi ben 4 günden beri bekilyorum da
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2 Güne Kalcağını Sanmıyorum Ama Karanlık-61 e Sorarsan O Daha İyi Bilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-02-2013 Saat: 15:12)JocqeR` Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2 Güne Kalcağını Sanmıyorum Ama Karanlık-61 e Sorarsan O Daha İyi Bilir.

Sordum ama Cevap gelmedi

(16-02-2013 Saat: 15:12)JocqeR` Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2 Güne Kalcağını Sanmıyorum Ama Karanlık-61 e Sorarsan O Daha İyi Bilir.

Bide Bana ranks Yapablirmisin ranklarını duymuştum istediğim ranklar
OG KURUCU Mor efeckti
OG ADMİN Kırmızı Efeckti
OG YÖNETİCİ Mavi Efectli
OG MEDATOR Sarı efeckti
OG Usta Yeşil Efecekti
OG ÜYE Beyaz Efeckti
OG YEni Üye Turuncu efeckti
yapabilirmisin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: