Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
labTriona Yaptığım imza (haraketli)
p2Hys.gif

Kod:
http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/02/14/p2Hys.gif

paylaşmak İstedim :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
labTrion'a Yapıyorsanız Madem Ki Özelden İstemiş Özelden Verin Nedir Bu Boş Konu Çabalarınız Anlamıyorum?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bian kendimi zannettim nickler çok benziyor. :D
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel fakat renk uyumunu bulamamışın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bendende Özelden İstedi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-02-2013 Saat: 19:08)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: labTrion'a Yapıyorsanız Madem Ki Özelden İstemiş Özelden Verin Nedir Bu Boş Konu Çabalarınız Anlamıyorum?

Boş Konu Değil Her konuya böyle laf atıyorsunuz birşey demiyorum herkes bir amaç için atıyor belki o kişi senin Emeklerin karşısında ne rep verecek nede Benim yaptığımı belirtecek Bende Benim yaptığımı bilmeleri için ve yaptığım imzanın yanlışlarını ve önerileri öğrenmek için açtım

Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tasarım bölümündeyiz, tasarımlarını paylaşmakta özgürdür.
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzelde Çok Renkli Gibi Neyse Güzel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-02-2013 Saat: 19:10)leoan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-02-2013 Saat: 19:08)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: labTrion'a Yapıyorsanız Madem Ki Özelden İstemiş Özelden Verin Nedir Bu Boş Konu Çabalarınız Anlamıyorum?

Boş Konu Değil Her konuya böyle laf atıyorsunuz birşey demiyorum herkes bir amaç için atıyor belki o kişi senin Emeklerin karşısında ne rep verecek nede Benim yaptığımı belirtecek Bende Benim yaptığımı bilmeleri için ve yaptığım imzanın yanlışlarını ve önerileri öğrenmek için açtım

Sadece Resim Eklemek Görüş Almak Mı Ayrıca Her Konuya Böyle Laf Atmıyoruz Meraklanma Gerekeni Yapıyoruz,Senin Yaptığını Öğrenmesi İçin Açsın Bi İmza İstek Konusu Yap Sende Ordan Cevapla Ver Ne Olacaktı?
Her Neyse Tekrar Cevap Vermeyin Bu Konuşma Uzamasın...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-02-2013 Saat: 19:08)MeteTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel fakat renk uyumunu bulamamışın

Teşekkürler Bende Farkettim renk uyumu olmamış birdahakine dikkat ederek yapacağım ....

(14-02-2013 Saat: 19:13)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-02-2013 Saat: 19:10)leoan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sadece Resim Eklemek Görüş Almak Mı Ayrıca Her Konuya Böyle Laf Atmıyoruz Meraklanma Gerekeni Yapıyoruz,Senin Yaptığını Öğrenmesi İçin Açsın Bi İmza İstek Konusu Yap Sende Ordan Cevapla Ver Ne Olacaktı?
Her Neyse Tekrar Cevap Vermeyin Bu Konuşma Uzamasın...

Ya bak kardeşim hedefim küstahlık veya kavga değil sağya bir bak %80 uyarı adil.S verdi ama haksızım diyemedim sen burda bana uyarı yapıyorsun retribution zaten demiş Tasarımların Paylaşıldığı alan Sen o uyarıda bulunup benim yaptığım tasarımı yorumlasaydın şimdi böyle olmazdı ama yorumların için teşekkürler başka birşey demiyorum :)=
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhabalar,
Bu sıralar sanırım sadece bazıları değil, çoğu yetkililer agresif.Bu kadar sert olmayın, daha esnek olup anlayış gösterin.

Saygılarımla TaaRRuz.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform