Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafikerlik konusunda
Grafikerlik başvurusu formunu okudum ve bir şey gözüme çarptı Grafiker olabilmek için +500 Mesaja gerek var demişsiniz ama bir çok Grafiker adayının +500 Mesajı yok tam olarak şunu öğrenmek istiyorum Grafiker adayıyken 500 mesaj olduktan sonra mı görevi veriyorsunuz acaba ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet benimde o gözüme çarptı başvuru yapacağım ama o yüzden yapamıyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır alakası yok, evet birçok kişinin yok fakat +1000 mesajı geçince yeni rütbe 'complete' geliyor, 1000 olmasına gerek yok fakat 500 olmasına gerek var..
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok saçma bir uygulama olmuş bence :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2013 Saat: 22:24)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır alakası yok, evet birçok kişinin yok fakat +1000 mesajı geçince yeni rütbe 'complete' geliyor, 1000 olmasına gerek yok fakat 500 olmasına gerek var..

Başvuru yapmak için 500 mesaja gerek yok o halde ?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2013 Saat: 22:26)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2013 Saat: 22:24)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hayır alakası yok, evet birçok kişinin yok fakat +1000 mesajı geçince yeni rütbe 'complete' geliyor, 1000 olmasına gerek yok fakat 500 olmasına gerek var..

Hayır. 50 Mesajda başvuru yapabilirsiniz.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2013 Saat: 22:32)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-02-2013 Saat: 22:26)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hayır. 50 Mesajda başvuru yapabilirsiniz.

Öğrenmek istediğim buydu çok teşekkürler :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping