Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin Baka Bilirmi
Selam Siteye Facebook, Hileler Kısmı Açarsanız Çok Sevinirim Çünkü Ben Güncel Olarak Facebook Hileleri Paylaşımı Scriptler Botlar Dagıtımı Yapmak İstiyorum Elimde , Abone . Beğeni Ve Başka Hileler Bulunmuktadır Eğer Açarsanız O Bölümde Kısa Sürede Mod Ola Bilirim. ??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu Bir Destek Sitesidir . Normal Bir Forum Değildir . Böyle Gayet İyi Bence . Kendi forumunuzda Yapabilirsiniz .
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ama Size Refarans Vere Bilirim Emin Olum Saglam Hileler Barındırmaktayım Eğer İsterseniz Facebook Sayfanıza Üye Çekimi Yapmak İsterim. ? Ftp Karşılıgında Veya Bedava Fark Edmez ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2013 Saat: 19:10)ibrahim yakar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Selam Siteye Facebook, Hileler Kısmı Açarsanız Çok Sevinirim Çünkü Ben Güncel Olarak Facebook Hileleri Paylaşımı Scriptler Botlar Dagıtımı Yapmak İstiyorum Elimde , Abone . Beğeni Ve Başka Hileler Bulunmuktadır Eğer Açarsanız O Bölümde Kısa Sürede Mod Ola Bilirim. ??
Burası destek forumudur,hile paylaşım forumu değil.Burası sadece ve sadece destek forumudur.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ftp Karşılığında Hilemi Paylaşacaksınız . Hayatta Kabul Görmez . Hem Bu Kul Hakkına Girer . Herkes Çalışıp Didinmiş Oyun , Site Yapmış siz Burada Onun Hakkına Gireceksiniz . Bence Hayatta Olmaz .
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ftp , Karşılıgında Veya Bedava Dedim Niçin Bu Kadar Agresif Tavırlar Sergiliyorsanız Evet Destek Forumu Ola bilir Ben Size Sitenin En ÜSt Body kısmına Açacam Demiyorum ki Çöp kutusu Kısmının Altına 'da Açılır Ve Ranklar Emin Olun Artacakdır Ve Ben Sizin Facebook Sayfanızı Bedavada kasabiliirim Dedim kul hakkı , Dediniz, Ben Karşılıksız mı istiyorum ki kul hakkı olsun bir emek sarf edilecek elbet herneyse konu kilit olsun cevabımı sert tavırlarla aldım ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2013 Saat: 19:17)ibrahim yakar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ftp , Karşılıgında Veya Bedava Dedim Niçin Bu Kadar Agresif Tavırlar Sergiliyorsanız Evet Destek Forumu Ola bilir Ben Size Sitenin En ÜSt Body kısmına Açacam Demiyorum ki Çöp kutusu Kısmının Altına 'da Açılır Ve Ranklar Emin Olun Artacakdır Ve Ben Sizin Facebook Sayfanızı Bedavada kasabiliirim Dedim kul hakkı , Dediniz, Ben Karşılıksız mı istiyorum ki kul hakkı olsun bir emek sarf edilecek elbet herneyse konu kilit olsun cevabımı sert tavırlarla aldım ..

Ben Hiçkimseye Sert Tavır Yapmam Yapamam da . Ben Sadece Gerekli Olan Şeyi Söyledim . Eğer Üstünüze Alınıyorsanız Bişey Diyemem .
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır Öyle Bir Uslub Gibi Gördüm Velakin Yanılmışda Olabilirim Emin Olun 1 Gram Rant Sağlamak İçin İstemiyorum Bende Destek İçin Böyle Bir Konu Açalsın İstedim Çünkü ben O Konuda İyi oldugum Sanıyorum ,

konu kilitlensin teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendi forumunuzu açıp bu dediğinizi yapabilirsiniz bence burası destek yeri.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Bilmem Olmaz Diyede Bişey Demedim Bu Sizin Kararınız Adminimize ÖM Atın Gerekli Cevabı Alırsınız . (Olur veya olmaz Diye) İyi forumlar .
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Grafiker Arkadaşım Sorunu Halletik Flot kasmaya gerek yok konuya kilit vurula bilirsiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping