Kullanıcı İşlemlerini Aç/Kapat

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 5 Oy - Ortalama: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Kuralları[Tüm Destek Forumu Kuralları]
Emekli Admin
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 6,698
Konu Sayısı: 181
Üyelik Tarihi: 30-11-2010
Rep Puanı: 845
Teşekkürler: 269
133 mesaj içinde 450 teşekkür verildi.
#1
Information 
Burada Bulunan Kurallar Tüm Destek Kurallarının Toplanmış Halidir.

Genel Kurallar

1) Forumumuz Saygı Sewgi Çercevesinde İlerlemektedir.Herhangi Bir Siyasi Progranda Yapılması Yasaktır.Üçüncü Şahışları Hakaret Eden Konular Açılması Yasaktır.Böyle Durumlar Yönetime Bildirin Gereken Yapılır.

2)Tüm Üyelerimiz ve Yöneticiler Birbirlerine Küfür Etmesi Yasaktır.Hakaret Sayılacak İma Olduğu Anlaşılırsa Küfür Muamelesi Sayılacaktır.Yapılana Göre Gerekli Ceza Verilecektir.

3)Forum Kullanıcıları Forumda Konu Açmadan Önce Araştırma Yapmalı Aynı Tekrar Açamaz Açarsa Yönetici Tarafından Kitlenir veya Silinir.Var Olan Konular Açıldığında Yöneticilerle Uyarısına Rağmen Tartışmaya Giren Üyeler Gerekli Ceza Verilecektir.

4)Hiç Bir Üye Yönetici Dahillinde Reklam Amaçlı / Forumla İlgisi Olmayan Sitelere Verilmesi Yasaktır.Eğer Link Vermek Destek Ve Yardım Amaçlı Kullanıyorsa Meta Taglar Arasına Alınması Zorunludur.

5)Hiç Kimse Forumun Akışını Engelleyen Tahrikli, Kasıtlı Mesaj ve Konular Yazmak Yasaktır.Uymayan Banlanacaktır.

6)Hiç Bir Üye veya Yönetici Forumun Konusu Dışına Çıkamaz.Çıkarsa Moderatorlerin Taşıma Sorumluluğu Yoktur.Açılan Konuya Göre Taşıyabilir veya Çöpe Taşıyabilir, Silebilir.Bu Tekrarlanırsa Uyarı Verilir.

7)Yöneticiler Bütün Mesajları Göremeyebilir.Uygunsuz Mesajları Yöneticilere Bildiriniz.

8)Burada Destek.10tl.net, 10tl.net Forum Sahiplerine ücretsiz gönüllü ve amatör destek vermektedir.Burada Fikir Alışverişi Bulunulması ve Seviyeli Arkadaşlıklar Edinmek için Kurulmuştur.Amacı Dışında Kullanılamaz.

9)Forumda Yazılan Tüm Yazılan ve Konular Yazan Kişinin Sorumluluğu Altındadır.Forum Yönetimi Hiç Bir Şekilde Sorumluluk Almaktadır.Böyle Sorunlar İçin info@10tl.net Bildirin.

10)Forumun Dili Türkçedir. Bu Sadece Yabancı Diller İçin Destek Bölümü Dışında Hiç Bir Şekilde Başka Dilde Mesaj Yazılması Yasaktır.

11)Siteyi Yavaşlatması Nedeniyle Çok Büyük Resim Yüklemek Yasaktır.

12)Forum Yönetimi tarafından, ayni kisinin birden fazla nick veya isimle, farklı kişilermiş gibi ayni konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kisinin tüm mesajlarını silinir ve foruma girişi yasaklanır, yine buna bağlı olarak ayni kisinin birden fazla e-mail adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forumla ilişkisi kesilecektir. Bu forumumuzun temiz kalmasını sağlamak için alınmış bir karardır.

12) Forumun işleyişini ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek forumun veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

13)Site yöneticilerine acil olmadığı sürece gereksiz özel mesajlar atılamaz. Soru ve/veya Sorunlarinızı "Öneri/Şikayet/Duyuru" forumumuzda yazabilirsiniz yazılan her mesaj Forum Yönetimi tarafından değerlendirmeye alınacaktır.

14)Forum kurallarına uymayan katılımcıların Gerekli Ceza Verilecektir.Forumumuz da Şifre Almış ve Alacak Olan Tüm Kullanıcılar Bu Kuralları Kabul Etmiş Sayılırlar.


Konu Başlıkları

Görüyoruz ki herkes konu başlıklarını yardım vb. gibi açıyor ama sorununuzu da belirtmek zorundasınız.
Destek almak istyorsanız acil,yardım,yardım edene rep vericem gibi saçma başlıklar atmayın destek alamazsınız.Şu kadar rep vericem konuları görüyorum biz rüşvetle çalışmıyoruz! burada ücretsiz destek veriyoruz burayı başka yerle karıştırmayın! admin bakın yok işte allah rızası için bakın bakarmısınız gibi saçma başlıklarda göruyorum insanların dini duygularıyla oynamayın! yine destek alamazsınız.
Yapacağınız Çok Basit Sorununuz Ne İse Konuyu Anlatan Bir Başlık Yazacaksınız.

Örnek:Yardım:Logo Koyamadım,Eklenti İstek:Chatbox,Genel Şef Başvurusu vb. gibi bunları yapmayana uyarı puanı verilecek unutmayınki 100%100 uyarı banned.


.TK İstek Konusu


İstek Form'u


Eski URL:
Yeni URL:

Ve Lütfen Yeni Adresinizin Kullanımda Mı Oldugunu Kontrol Ediniz..

İstek Konusu

Üyelerin, "formu doldurun, form gerekiyor, vb" türü mesajlar atması yasaktır !! Bir üye'nin, bir üyeyi uyarması yasaktır ! Bu kurala uymayan üyelere 5 gun ceza verilecektir.

Form nasıl doldurulur ?

=> Bu bölüm grafik istekleriniz icin var ve kurallarıda var. Grafik bölümünün temel kuralı : Formu doğru doldurmaktır. Bu konudan sonra, istek icin acmıs oldugunuzun konunun formu dogru doldurulmamıssa : grafikerler tarafından kilitlenecektir.

Doğru formu nasıl dolduracağım ?

Örnek :
Ne istersiniz : ????
Resmin boyutu : ????
Yazi : ???
Yazilarin rengi : ????
Arka plan rengi : ????
Resimler : ?????
Site ismi : ?????

Yukarıdaki gibi formu tamamen doldurarak isteklerinizi yapınız.

Günde maksimum 10 istek yapılabilir

Daha demin de dediğim gibi formları eksiksiz doldurulan konular klitlenilecektir.Ve günde 10 istekten fazla istek yapan kullanıcılar cezalandırılacaktır.

Ayrıca Bu Konuyuda Okuyun;

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=2940

Konulara Başlık Koyma Hakkında

Şu sıralar çok alakasız başıklar görüyorum.Konuda Logo İstemiş."Yardımmmmmm" diye başlık koymuş.

Öncelikle örneklere geçmeden önce başlığı konuyla alakalı koymanın önemi anlatayım;

Arkadaşlar forumda sorunlarınızı arama yapmadan konu açmayın.Arama kısmına kimse logo koyamıyor diye "yardımmm" diye yazıp aratmaz.Bunun yerine anlamlı başlık kullanırsak zaten ararken Logo Koyamıyorum diye arayacaktır.Doğal olarak konu açmasına gerek kalmadan sizin konunuzdan yararlanıp sorununa çözüm bulacaktır.

İsteklerde Nasıl Başlık Kullanılmalı?

Logo İsteğiniz Varsa:Logo İstek
Rank/Rütbe İsteğiniz Varsa:Rütbe İstek
İsteklerinizi bu şekilde istediğiniz şeyin adı ve istek diye başlık atın.

Sorularda Yada Sorunlarda Nasıl Başlık Kullanmalıyım?

Örnek:Logo Ekleyemiyorsanız?:Nasıl Logo Eklenir.
Örnek:Konu Açma Editörünüz Gözükmüyor?:Nasıl Editör(yada Konu Editörü) Ekleyebilirim?

Plugin İsteklerinde Nasıl Başlık Kullanmalıyım?

Örneğin Dükkan Plugin İsteğinde Bulunuyorsanız;Dükkan Plugin İstek
...
gibi başlıklar kullanın."İstek" diye başlık atmayın.

Site Tanıtırken Nasıl Başlık Kullanmalıyım?

Örneğin tanıtıcalak site destek.10tl.net ise:Destek.10tl.net Tanıtım gibi..Yani buna yakın başlıklar kullanın."Gir pişman olmassın", "İnanılmaz", "Yok Artık Dedik" gibi başlıklar kullanmayın.

Not:Bundan sonra hiç kimse konu başlığına "Acil" yazmasın.Zaten biz bildiğimiz sorulara cevap veriyoruz siz acil yazınca bizim için farkeden bir şey yok.

Forumumuzun Düzeni İçin Görgü Kuralları

1-)Arkadaşlar forumda açtığımız konularda, konunun içeriğindeki yazıların tamamını büyük harfle yazmayalım.Büyük harf bağırmak anlamına geldiği için sert tepkilere yol açar.

2-)Forumda argo kelimeler kullanmamaya özen gösterelim örn(lan,m*l..) vs. Beğendiğiniz bir konunun altına "of çok güzel olmuş lan", yazmak yerine "teşekkürler güzel olmuş" gibi yazılara yer vermeye çalışalım.

3-)Tepkilerinizi kontrol altında tutun.Ani ve sert reaksiyonlarla ortalığı bir anda ateşe vermemeye özen gösterin.Yazdığınız herhangi bir reaksiyon size daha sert bir tepkiyle dönebilir.Bunu dikkate alarak tepkilerimizi kontrol altında tutalım.

4-)Karşınızdakininde sizin gibi bir insan olduğunu unutmayın.Görüşlerine saygılı olun.

5-)Yorumlarımızın yada konularımızın sonuna yada herhangi bir yerine "!" işaretini koymamaya dikkat edelim."!" işareti yüksek ses, çağrışım, ifade eder.

6-)Herkesin her yerde bir acemilik dönemi olacaktır. Yeni kullanıcılarının yaptığı hataları, yanlış soru ve cevaplara tepkinizi koyarken bunları göz önünde bulundurmalısınız.

7-)Konularınıza cevap gelmediği zaman yeni konular açıp hakaret dolu kelimeler söylemeyin.Unutmayın karşınızdakide sizin gibi bir insan.

Bundan sonra Öm ile rep isteyenlerin deşifre edilmesi halinde 2 gün ban ve o gün alınan repler silinecektir.

not:Karar Adminimize Aittir.

bkqz3.png

Plugin İstek

Kod:
PLUGİN MYBB SÜRÜMÜ:
PLUGİN ADI:
RESİM (CAPS):
URL:
AÇIKLAMA:

İSTEDİĞİNİZ PLUGİNİN MYBB SÜRÜMÜNE UYGUN OLMASI GEREKMEKTEDİR.


Admine Özel Mesaj


lütfen özel mesajdan direk yardım istemeyin. önce forumlarda konu açın, sonra çözülmezse bölüm şeflerine, genel şeflere özel mesaj atın.
enson gerekirse bana veya adminlere atın...

kafası kaşınan bana pm atmaya başladı...

ayrıca: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=2940

Admine Özel Mesaj Atmadan Uygulanacaklar;

1. önce forumda araştır
2. ilgili alt forumlara bak
3. konu aç
4. olmazsa, bölüm şefine, genel şefe ÖM ile sor,
5. daha olmadı, adminlere ÖM ile sor.

ama ne olur beşinci adıma direk atlama
bu adımları güzelce, tam olarak birisi yazarsa, bunu silerim.

Forum AlımSatım-Reklam-Tanıtım-Link Değişim Bölümü

Burası adeta çöplüğe dönüştü.Biraz daha dikkatli konuları açın!

Tüm Üye ve Yöneticiler!


Link Değişimi -->

Yazımıza başlamadan önce “Link Değişimi” terimini açıklayalım.Link değişimi adından da anlaşıldığı gibi link değiştirmedir.Yani bir siteyle başka bir sitenin birbirlerine linklerini yerleştirmeleridir. Bu değişimler sayesinde arama motorlarında daha da üst sıralara çıkma olasılığınız artar.Ayrıca link değişimi SEO konusunda da önemli bir yere sahiptir.Çünkü ikisi de arama motorlarında yükselmek için yapılır.

Kısaca Burada Karşılıklı link yerleştirme istekleri yazılır.Reklamlar --->

Sitenize reklam almak veya vermek için konu açın!


Forum Alım-Satımı -->
Burada 10tl.net forumunuzu satmak yada başka bir forum satın almak için konu açın!

Site Tanıtım Bölümü --->

Forumunuzu Tanıtmak için konu açın !

Forumların Moderatör ve Admin İhtiyaçları, Başvuruları --->Forumunuzda admin,mod ihtiyaçları için konu açın!

Not: Eğer konular Buna Uygun Açılmazsa Önce Sözlü Uyarı Daha Sonra Kalıcı Uyarı Verilecektir!
%100 Uyarı Banned Unutmayın !


Not: Ben Özel Destek Vermiyorum ve Admine Özel Mesaj Uygun Olmayanlara Cevap Vermeyeceğim + Bunları Uygun Olmayan Hiç Bir Konuya Cevap Vermeyeceğim.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
- Saçma Konu Başlıklarına ve Özelden Destek Vermiyorum...!
Ücretli Her Türlü Script(MyBB,vB,smf,wordpress,phpBB,joomla,eschat,cms, vb.) Kurulumu ve Optimizasyon Yapılır.Ücretli Tema Tasarımı Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )

İki Tarafta Zifiri kaRanLık
Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla
Teşekkür verenler:
Onursal üye
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 3,516
Konu Sayısı: 205
Üyelik Tarihi: 04-03-2012
Rep Puanı: 232
Teşekkürler: 0
0 mesaj içinde 0 teşekkür verildi.
#2
Bilgilendirme için teşekkürler :)
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 6,771
Konu Sayısı: 226
Üyelik Tarihi: 19-01-2012
Rep Puanı: 820
Teşekkürler: 76
124 mesaj içinde 419 teşekkür verildi.
#3
İyi bir iş oldu.Elinize sağlık adminim.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Yasaklı
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 786
Konu Sayısı: 97
Üyelik Tarihi: 30-01-2013
Teşekkürler: 0
0 mesaj içinde 0 teşekkür verildi.
#4
Bilgilendirme için teşekkürler :) Konuyu kilitleyin bence çok post kasılacak.
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Onursal üye
İzinli
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 2,911
Konu Sayısı: 275
Üyelik Tarihi: 01-11-2011
Rep Puanı: 201
Teşekkürler: 128
101 mesaj içinde 137 teşekkür verildi.
#5
Birde hocam en sinir olduğum konu var. Herkes İstek konularının başlıklarını Acil Logo istek Hemen lazım +80 Rep +10 rep +5 rep.
Ve yeni bir adet çıktı. Siteme Üye olanlara Rep vericem diyorlar.Bunu da hiç hoş karşılamıyorum.

Unutmayın. Şu destek forumunda bir kişi ille rep karşılığı ile görevini yapsa atılır. O yüzden lütfen şöyle saçma konu başlıkları yazmayınız.

Yazmanız gereken sadece şu: Logo İstek
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 4,148
Konu Sayısı: 299
Üyelik Tarihi: 15-07-2012
Rep Puanı: 281
Teşekkürler: 0
0 mesaj içinde 5 teşekkür verildi.
#6
Teşekkürler adminim...:)
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Denetleme Ekibi Baş Müfettiş
İzinli
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 8,275
Konu Sayısı: 792
Üyelik Tarihi: 03-03-2012
Rep Puanı: 556
Teşekkürler: 125
141 mesaj içinde 1071 teşekkür verildi.
#7
adminim çok önemli bir konuya değdiniz gerçekten.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
WZYNqY.gif
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 8,409
Konu Sayısı: 823
Üyelik Tarihi: 05-02-2013
Rep Puanı: 441
Teşekkürler: 1
1 mesaj içinde 44 teşekkür verildi.
#8
Süpersin Abi :)
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Denetleme Ekibi Baş Müfettiş
İzinli
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 8,275
Konu Sayısı: 792
Üyelik Tarihi: 03-03-2012
Rep Puanı: 556
Teşekkürler: 125
141 mesaj içinde 1071 teşekkür verildi.
#9
siteniz 10tl.net domainliyse evet ama 10tl.net değil .tk ya yasak.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
WZYNqY.gif
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 155
Konu Sayısı: 30
Üyelik Tarihi: 29-09-2012
Rep Puanı: 8
Teşekkürler: 0
0 mesaj içinde 0 teşekkür verildi.
#10
Helal olsun :)
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 222
Konu Sayısı: 22
Üyelik Tarihi: 22-06-2013
Rep Puanı: 4
Teşekkürler: 0
0 mesaj içinde 1 teşekkür verildi.
#11
Tesekkürler Adminim .
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 104
Konu Sayısı: 23
Üyelik Tarihi: 25-07-2013
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 mesaj içinde 0 teşekkür verildi.
#12
Güzel yazı...
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
İzinli
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 77
Konu Sayısı: 27
Üyelik Tarihi: 12-08-2013
Rep Puanı: 2
Teşekkürler: 0
0 mesaj içinde 0 teşekkür verildi.
#13
Taarruz'a Teşekkürler....
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 2
Konu Sayısı: 0
Üyelik Tarihi: 12-08-2013
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 mesaj içinde 0 teşekkür verildi.
#14
Rainbow 
haydi bismillah ilk mesajım buraya olsun foruma başlarken
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 19
Konu Sayısı: 5
Üyelik Tarihi: 03-09-2013
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 0
0 mesaj içinde 0 teşekkür verildi.
#15
Teşekkürler.
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Emektar
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 4,984
Konu Sayısı: 511
Üyelik Tarihi: 04-02-2013
Rep Puanı: 3
Teşekkürler: 1
1 mesaj içinde 41 teşekkür verildi.
#16
Teşekkürler.
Cevapla
Teşekkür verenler:
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 57
Konu Sayısı: 30
Üyelik Tarihi: 19-10-2013
Rep Puanı: 1
Teşekkürler: 0
0 mesaj içinde 0 teşekkür verildi.
#17
Teşşekürler Yeniydim de :)
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 3,077
Konu Sayısı: 245
Üyelik Tarihi: 16-11-2011
Rep Puanı: 121
Teşekkürler: 3
6 mesaj içinde 1 teşekkür verildi.
#18
su kurallari herkes okumali..
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 165
Konu Sayısı: 30
Üyelik Tarihi: 21-12-2013
Rep Puanı: 3
Teşekkürler: 0
0 mesaj içinde 0 teşekkür verildi.
#19
Bilgilendirme için teşekkürler.
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:
Yasaklı
Çevrimdışı
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 556
Konu Sayısı: 67
Üyelik Tarihi: 28-01-2014
Teşekkürler: 0
0 mesaj içinde 0 teşekkür verildi.
#20
Aynen Bilgilendirme İçin Çok Saolun Adminim
Ara
Cevapla
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Önerilen Bağlantılar
Tema yapımcısı: Metehan Durmuş
Düzenleyen: #Raptor
Tüm hakları saklıdır. 10TL.Net sistemi için yazılmıştır.


***