Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acil Bakınn
arkadaşlar heryerde aradım bu sitenin bana xml tema kodu lazım ,
başka sitelerde gördüm gerçekden güzel
http://facespeed.net/index.php buyrun site bu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema ücretlidir. Fiyatı ise $25.
Lütfen benim ardımdan bir üye tema warez indir vb. demesin, biraz yapımcının emeğine saygı arkadaşlar.

Ayrıca lütfen bir daha destek konusu açarken başlıkları acil, yardım, bakın vb. yazmak yerine konuyu açıklayıcı şeyler yazın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O kişiler warez kullanıyor o temayı ancak satın alıp kullabilirsin. Warez kullanırsan admin siteni siler..
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-02-2013 Saat: 20:35)Adil S. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O kişiler warez kullanıyor o temayı ancak satın alıp kullabilirsin. Warez kullanırsan admin siteni siler..

ama başka yerlerde'de Gördüm Adminlerine mesaj attım , adam bana dedi ki çaldık editledim kullanıyorum dedi ? o nasıl oluyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admine şiakeyet edin.
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net sıtı bir siteyse tema yapımcısına şikayet edin, ancak site yapımcısının sitesi kapandı.

pixelmonkey.co
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-02-2013 Saat: 20:49)Mete Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tl.net sıtı bir siteyse tema yapımcısına şikayet edin, ancak site yapımcısının sitesi kapandı.

pixelmonkey.co

çalan kişi ,.Tk Uzantılı wepsite Kullanıyordu Herhalde Sayfanın Kaynagını Görüntüle Deyip Çalıp Editlemiş Şahsi Görüşüm Yoksa Xml ' Dosyasına Öyle Ulaşma İmaknı Varmı Bilmiyorum Rahatsızlık Verdigim İçinde Özür Dilerim Paralı Oldugunu Bilmiyordum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping