Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafiker Başvuru Formu
1. Adam akıllı konuş
2. Ben te ne zaman önce başvurdum hala olamadım. Sanırım Jocker'de
3. Bu durumda Jocker haklı :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hahaha :DD
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu arada db sadece imza yapmakla olmuyo grafiker her telden bir ses çıkmalı..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
çok komiksin biliyomusun. kim söyledi sadece imza yaptığımı?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
DbDesing ve Helper burası bir destek forumu! Eğer yetkili olmak istiyorsanız çocukça davranışlarınızı bırakıp biraz olgunca davranmanızı rica ediyorum. Ayrıca Helper'in çalışmaları iyi olmayabilir ancak senin de çalışmaların o kadar çok iyi değil DbDesing.

İkiniz de konuşmalarınıza dikkat edin yoksa argo kelime ve tartışma yaratmaktan süreli ban alabilirsiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
benimki okadar iyi olmayabilir hiç olmassa milletin tasarımlarına gidip laf atmıyorum.Emeğe Saygısızlık Yapanlara Tahammülüm Yok Sonucunda Ban Yesem Bile.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba Arkadaşlar,

Lütfen başklarının konularını baltalama gibi yorumlarda bulunmayalım.Sizler alınmadınız diye arkadaşta alınmayacak diye bir kaide yok destek forumumuzda ki şu sıralar konuştuğumuz şeylere göre yönetim kadrosuna bundan sonra çok sıkı kişiler alıcaz.Eskisi gibi yönetime girmek esnek olmayacak.

Kişisel Görüşüm.
Yardımlarını bende görmedim üyelerin isteklerini daha fazla yanıtlamaya çalış.Sonrasında rütbe zaten arkandan kendisi gelir.

Kurallar Gereği Son Karar:

-Uyarı Puanınız var "emek hırsızlığı" nedeniyle.Geniş bir açıklama yazılmamış yada hangi konudan olduğunu biliyorum ama şöyle ki, Uyarı Puanı Olan Kimse Başvuruda Bulunamaz bu yüzden konuyu kilitliyorum.Uyarı puanının süresi bittiği zaman,
Bölüm Şeflerinden konundaki kiliti kaldırmalarını iste.

Saygılarımla TaaRRuz.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App