Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Mesaj Sorunu
ARkadaşlar Konu Açarken Yazamıyorum resim..

6rf9u.png

Birde Olabilirmi Bilmiyorum Ama Konu Başlığı yanına Yardım Talebi gibi seçeneklerden nasıl konuluyor ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin KP >> Şablon&Stil >> Temalar >> Kullandığın Tema >> Editör Stili >> Office 2007.

Eğer olmazsa;

Admin KP >> Şablon&Stil >> Şablonlar >> Gruplandırılmış Şablonlar >> Headerinculude >> Orjinale dönüştür.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Orjinala Dönüştürü anlamadım bide olmuyo abiler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel Yardım Lütfennn
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Seçenekler Yok ????
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağda seçenekler şablonun sağ tarafında oraya tıkla orda orjinaline dönüşütr war ona tıkla.Sanmıyorum editörün geri geleceğinide tema değiştirirsen düzelir ama.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
e hem yine olmadı okadar HTML kullandım ama yaa temayıda Çok seviyorum yokmu başka yolu yalvarıyorummmmm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-01-2013 Saat: 20:09)GirForumAGir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: e hem yine olmadı okadar HTML kullandım ama yaa temayıda Çok seviyorum yokmu başka yolu yalvarıyorummmmm
Kullandığın htmller engelliyor olabilir onları kaldırmaya başla editör gelene kadar o kodlar engelliyor olabilir.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Deniyeceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping