Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foruma Facebook Şeklinde Açılır Pencere
Arkadaşlar Size vericeğim kodu

adminkp>temalar&Şablonlar>Şablonlar>anasayfa Şablonları>index

En Alta Ekleyin Ama Sizden Yaparsanzı Bir İsteiğim daha var Bana

Güzel ''Forum45 Online Oyun Platformu'' Diye Bir Logo Oluşturursanız Sevinirim

Kod:
<!-- Kod Dostu Kod Başlangıcı -->

<a href="javascript:void(0);" onclick="document.getElementById('faceuyari').style.display='block';" style="margin:0px;padding:0px;color:black;background-color:transparent;border:none;text-decoration:none;"><button>

Buraya Tıklayın

</button></a>

<style>

#kutuboyutu{
/* Yükseklik ve genişliği buradan değiştirebilirsiniz: */
width:400px;
height:200px;

}</style>

<!-- Bu kod Kod Dostu tarafından oluşturulmuştur -->
<!DOCTYPE HTML><style type="text/css">div.dbhu{

/* Kutucuğun sayfa açıldığında kendiliğinden görünmesini istiyorsanız "display:none;" yazısını silin: */

display:none;

position:fixed;text-align:left;z-index:1000;}div.oocin{top:0px;left:0px;padding-top:120px;}</style><style type="text/css">div.dbhu{_position:absolute;}div.oocin{_bottom:auto;_top:expression(ie6=(document.documentElement.scrollTop+document.documentElement.clientHeight - 52+"px") );}</style><div id="faceuyari" class="dbhu oocin" style="text-align:left;width:100%;height:100%;background-color.transparent;"><center><div id="kutuboyutu" style="padding:10px;-webkit-border-radius: 8px;-moz-border-radius: 8px;border-radius: 8px;background-color:#868686;background-color: rgba(82, 82, 82, 0.7);"><div style="background-color:white;width:100%;height:100%;border:none;position:relative;overflow:hidden;padding-right:1px;border-right:1px solid #555;"><div style="width:100%;height:27px;background-color:#6d84b4;border-top:1px solid #3b5998;border-left:1px solid #3b5998;border-right:1px solid #3b5998;border-bottom:none !important;text-align:left;position:relative;"><!-- Bu kod Kod Dostu tarafından oluşturulmuştur --><!-- BU LİNKİ DEĞİŞTİRMEK YASAKTIR --><a target="_blank" href="http://koddostu.com/2012/01/sitene-facebookdaki-gibi-aclan-kutular.html" style="position:absolute;top:2px;right:3px;margin:0px;padding:0px;background-color:transparent;border:none;color:white;font-size:14px;font-family:Verdana;font-weight:bold;text-decoration:none;"><!-- BU LİNKİ DEĞİŞTİRMEK YASAKTIR -->?</a><a style="line-height:27px;margin:0px;padding:0px;background-color:transparent;border:none;text-decoration:none;font-weight:bold;color:white;font-family:Verdana;font-size:14px;margin-left:10px;">

Önizleme !

</a></div><div style="width:100%;height:100%;border:1px solid #555555;border-top:none !important;margin-top:0px;text-align:left;padding:16px;font-family:Verdana;font-size:12px;font-weight:normal;color:black;">

<!-- Aşağıdaki yazıları değiştirerek kutuda yazacak şeyleri belirleyebilirsiniz: -->

Burada Yazanları, kod içerisinden bulup değiştirebilirsiniz!

</div>
<div style="background-color:#f2f2f2;width:100%;height:40px;position:absolute;bottom:0px;left:0px;border:1px solid #555555;border-top:1px solid #ccc !important;text-align:right;"><a onclick="document.getElementById('faceuyari').style.display='none';" style="margin:0px;padding:0px;border:none;text-decoration:none;font-weight:bold;color:white;font-family:Verdana;font-size:12px;"><!-- Bu kod Kod Dostu tarafından oluşturulmuştur --><button style="margin-top:9px;margin-right:10px;border:1px outset #29447e;border-bottom:1px solid #213d79 !important;height:25px;text-decoration:none;font-weight:bold;color:white;font-family:Verdana;font-size:12px;background-color:#5872a7;padding-bottom:3px;">
<!-- Buton yazısını buradan değiştirebilirsiniz: -->
Tamam</button></a>
</div>
<!-- Bu kod Kod Dostu tarafından oluşturulmuştur -->
</div></div></center></div>

Demo: Demo İçin Bana Tıkla
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net dışı domain !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2013 Saat: 22:02)artiz42 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tl.net dışı domain !

Demoda olsa bişey olmaz, reklam yapmıyor :)
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2013 Saat: 22:04)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-01-2013 Saat: 22:02)artiz42 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tl.net dışı domain !

Kendi sitesi :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2013 Saat: 22:04)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Beni Savunduğun İçin Saol :) Facede ekledinmi Haber Ver

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hızlı kayıtın kodunu bilen varmı

-------------------------------------------------------------

Reis geri döndü..
11.05.2014

Bölüm şefi olma tarihim;
29/04/2014

Özelden Destek Vardır...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2013 Saat: 22:11)ROKS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hızlı kayıtın kodunu bilen varmı

Ben Sana bulayım şimdi Hemen Ama Bi ricam Var Yapabilirsen demodaki için Bitane Logo Yaparmsın

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Savunma yok, ben gerekini söyledim. :)

MyBB Hızlı Kayıt Ol Eklentisi (KOD); http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=16628
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-01-2013 Saat: 22:11)ROKS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hızlı kayıtın kodunu bilen varmı

Kod:
<!-- // hizli kayit baslangic \\ -->
<div id="hizli_kayit">
<form action="member.php" method="post">
<input type="hidden" name="action" value="do_login" />
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder" width="100%">
<tr>
<td class="thead" colspan="6"><div style="float: right;"><span class="smalltext">Kayıt Olabilmek İçin Kutucukların İşaretini Kaldırmayın</span></div>
<strong>Hızlı Kayıt Ol</strong>
</td>
</tr>
<tr>
<td class="trow1" width="10%" align="center"><span class="smalltext"><b>Kullanıcı Adı</b></span></td>
<td class="trow1" width="10%" align="center"><span class="smalltext"><b>Şifre</b></span></td>
<td class="trow1" width="10%" align="center"><span class="smalltext"><b>Şifre Tekrar</b></span></td>
<td class="trow1" width="10%" align="center"><span class="smalltext"><b>Email</b></span></td>
<td class="trow1" width="10%" align="center"><span class="smalltext"><b>Email Tekrar</b></span></td>
<td class="trow1" width="10%" align="center">
<input type="checkbox" class="checkbox" name="allownotices" id="allownotices" value="yes" {$allownoticescheck} checked />
<input type="checkbox" class="checkbox" name="receivepms" id="receivepms" value="yes" {$receivepmscheck} checked />
<input type="checkbox" class="checkbox" name="pmpopup" id="pmpopup" value="yes" {$pmpopupcheck} checked />
</td>
</tr>
<tr>
<td class="trow2" width="10%" align="center"><input type="text" class="textbox" name="username" size="15" value="" /></td>
<td class="trow2" width="10%" align="center"><input type="password" class="textbox" name="password" size="15" /></td>
<td class="trow2" width="10%" align="center"><input type="password" class="textbox" name="password2" size="15" /></td>
<td class="trow2" width="10%" align="center"><input type="text" class="textbox" name="email" size="15" maxlength="50" value="" /></td>
<td class="trow2" width="10%" align="center"><input type="text" class="textbox" name="email2" size="15" maxlength="50" value="" /></td>
<td class="trow2" width="10%" align="center"><input type="hidden" name="action" value="do_register" /><input type="submit" class="smalltext" name="regsubmit" value=" Kaydol" /></td>
</tr>
</table>
</form>
</div>
<!-- // hizli kayit bitis \\ -->[quote]

Benim Demodaki gibi[/quote]

Arkadaşlar Demodaki Forum İçin Loggo Yapan Varmı Acaba :D

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Saol Yararlı Konu Olmuş ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -