Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yardım
j31c1.jpg

Arkadaşlar bundaki butonları siteme ekliyorum eklemesinede mesela link2ye bir link yaziyorum fakat o xxx.net/index şeklinde oluyor. Fakat ben farklı bir link eklemek istiyorum . .net/xx değilde xx.net olarak.
Yani farkli bir site linki eklemek istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
konu başlığını düzenleyin. Help me please diye başlık olmaz sorununuzu açıklayın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-01-2013 Saat: 19:26)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: konu başlığını düzenleyin. Help me please diye başlık olmaz sorununuzu açıklayın

Bütün butonlarda mesela link yerine kodda index felan yaziyorum. yani .net/index oluyor. Fakat ben index.net şeklinde istiyorum. yani farkli bir site olarak istiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
?
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sitemin adi yyy.com olduğunu düşün mesela intro kodunda yazıyor buraya site adini yazin diye ben www.xxx.com yaziyrum farklı bir siteyi açsın diye mesela kaydettiğimde yyy.comdan tkladığımda yyy.com/xxx.com olarak görüyor. Bunu sadece xxx.com olarak nasıl gösteririm ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yazdığın bağlantıların başına http://www. ekle :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çoookk saol :) +reppp
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir Şey Değil :)