Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tüm üyelerin dikkatine
Exclamation 
merhaba destek.10tl.net forum üyeleri,
uzun zamandır destek forumu sizlere hizmet vermektedir gerek yetkilileriyle gerekte üyelerin yardımlarıyla bu zamana kadar geldik fakat 2012-2013 yıllarını değerlendirirsek benim buradan bir süre uzaklaşma sebebim olan boş gereksiz konular açılıp desteklikten başka bir siteye dönüştürme çabası güden arkadaşların burada bulanmasıydı. lüzümsuz yetkili alıp boş kalabalık yapmaktansa deneyimli kişiler alıp az kadro tutmak daha mantıklıdır. bir psd çalınıyor yeni bir çalışma yapılıyor hemen konuyu özelden halletmek yerine boş kuru kalabalık yapılıp yeni konu açılıyor böyle olmaz arkadaşlar destek sitesiyse burası boş boş konularla doldurulamaz. bir tane temadan farklı kişiler sürekli yeni konu açarak o temayı istiyor burası destek sitesi olabilir ama birazcık araştırma ile tüm olayı kökten çözebilirsiniz arkadaşlar nedir yani boş mesaj kasmaya amaçsızca gelen arkadaşlarımız var. burası son zamanlarda çığrından çıktı site tanıtımlarında bile aynı boş konular açıyorsunuz. aynı siteyi farklı konu başlığı ile açanlar var adminim bunları görürsen sevirim daha birçok şey var ama şimdilik bu kadarı yeterli herkes kendine çeki düzen vermeli böyle olmaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok Doğru Sonuna Kadar Katılıyorum Şefim...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2013 Saat: 22:11)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok Doğru Sonuna Kadar Katılıyorum Şefim...

teşekkürler hocam bunlar gerçekler düzelmesi gerekiyor ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kesinlikle ve kesinlikle katılıyorum bu tür konular forumun düzenini bozuyor.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Doğru Katılıyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
siz katılıyorsunuzda uygulamada sıkıntı yaşıyoruz herşey üyelerde bitiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2013 Saat: 22:16)The Host Nickli Kullanıcıdan Alıntı: siz katılıyorsunuzda uygulamada sıkıntı yaşıyoruz herşey üyelerde bitiyor.

Ben Elimden Geldiğince Dikkat Ediyorum Şefim Gerçekten Bu Konuda Aşırı Derecede Sıkıntımız Var.
Nedeni;Yetkililerin Yetkilerinin Yenilenmesi Şart 2-3 Ay Girmeyen Yetkili Bile Hala Aynı Yetkisinde Kalıyor Ama 2-3 Ay Çalışan Kişi O Rütbeden Düşük Rütbede Oluyor Bu Yüzden Forum Düzenini Bozan Kişileri Uyarmada Sıkıntılar Oluyor...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-01-2013 Saat: 22:20)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-01-2013 Saat: 22:16)The Host Nickli Kullanıcıdan Alıntı: siz katılıyorsunuzda uygulamada sıkıntı yaşıyoruz herşey üyelerde bitiyor.

Ben Elimden Geldiğince Dikkat Ediyorum Şefim Gerçekten Bu Konuda Aşırı Derecede Sıkıntımız Var.
Nedeni;Yetkililerin Yetkilerinin Yenilenmesi Şart 2-3 Ay Girmeyen Yetkili Bile Hala Aynı Yetkisinde Kalıyor Ama 2-3 Ay Çalışan Kişi O Rütbeden Düşük Rütbede Oluyor Bu Yüzden Forum Düzenini Bozan Kişileri Uyarmada Sıkıntılar Oluyor...

o belli başlı sıkıntı zaten o olmassa olmazlardan :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok doğru ya hergün tartışma konusu..
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin hiç girmiyor ki siteye.Girdiği zamanlarda ona buna yetki verip çıkıyor.Nerdeyse tüm üyeler yetkili olacak Aman Allah
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
çok haklısınız :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu doğru, haklısınız, admin girmiyor demekle olacak birşey değil. Sadece sözde kalıyor. Yetkili arkadaşlar kaç defa konu açtı başlık düzeltme, saygı, görgü kuralları vs. Çözümü nasıl olur bilmiyorum ama inşallah kalıcı bir çözüm bulunur.
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben her saat burda olmaya çalışıyorum artık sorunlarınızı bana iletebilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping