Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Site Aktive EDilmiyor YArdımmmmmmmm
http://amatoroyuncu.10tl.net/ Has Been Not Activated Diom Msn den Kodu kopyalıyıp yapıstırıom

Warning: mysql_numrows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/vhosts/bvidinli/10tl.net/httpdocs/mybb2/activate2.php on line 26
We couldn't activate your forums! Go back and double check your activation key. Otherwise, an error has occurred. Please contact your forum host. bu hatayı verio
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende aktif edemiyorum malesef ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynı Konuları Tekrar Açmazsan Sevinirim Soruna Gelicek Olursak Adminimize Özel Mesaj İle Bildirin Yaşadığınız Genel Bir Sorundur Adminimiz Yakında Çözücektir...
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin Cevap VErmio
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşım, Benim Forumumda'da Öle Oluyor. Sorun Değil. Neden Bukadar Büyüttün. Admin Düzelticek :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
dün admin'e bu konuyu sordum arkadaşlar bana bunun 1-2 gün içerisinde yapılabileceğini söylemişti. Eğer arkadaşlarınız bu konuyu bir daha açarsa bunları bu bilgi ile bilgilendirmeniz forumumuz için daha iyi olacaktır.

saygılarımla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sitede bide aktive olmadan yaptıklarım olmazmı anında aktivasyon diyorum olmuyor neden?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Spam forumlar olmasadın diye ayrıca aceleneniz ne onu anlamadımSiz paylaşımlarınızı düzenlemenizi yapın..Arkadaşlar admine özel mesaj atın bekleyin onlıne oldumu ilgilenecektir.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Artık 1.6 forumlar aktif edilebiliyor bu konuda daha bir daha sorun olursa ben sizlere yardımcı olabilirim umarım aktiflik konusunda bir daha sorun olmaz...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping