Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NEXT Tema Sorumlusu Başvurusu
Ad & Soyad : Emre Karaman
Okul: Hacıilbey TML - Lise 3
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: http://facebook.com/emrekaraman96
html bilgisi: %60
css bilgisi: %15
php programlama bilgisi: %10
diğer bilgileriniz: PhotoShop, Tema Eidtleme vb.
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : naklowpc.com , forumerkezi.net
Daha önce yaptığınız Tasarımlarınız/Programlarınız/siteleriniz : NEXT Theme V1
NEXT Theme V2
Şuanki rep puanınız: 76
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?: Yok
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?: Evet.
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz: Disiplinliyim, YardımSeverim vs.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Grafikermi? Bölüm Şefimi? Tema Sorumlusumu, Bence Tema Sorumlusunu Yapamazsınız.Sizlerden güzel temalar yapıyoruz,namikazeyle ben ama tek ben değil yani övme felan anlamayın,yapan daha iyi çok kişi var, apart editlemeyle felan olmaz, zaten son temanızda bizim clower temamıza çok benzemiş..
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2013 Saat: 17:37)Retribution Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Grafikermi? Bölüm Şefimi? Tema Sorumlusumu, Bence Tema Sorumlusunu Yapamazsınız.Sizlerden güzel temalar yapıyoruz,namikazeyle ben ama tek ben değil yani övme felan anlamayın,yapan daha iyi çok kişi var, apart editlemeyle felan olmaz, zaten son temanızda bizim clower temamıza çok benzemiş..

Elimden Geldiği Kadar Yapmaya Çalışıyorum Kardeşim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar ama daha 1 ay önce grafikerdiniz şimdi bölümşefisiniz ve tema sorumlusu olmak istiyosunuz.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2013 Saat: 17:39)DieseL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ftpyi iyi biliyormusunuz peki temanın heryerini ?

ordaki naklowpc ve forumerkez ftp'leri bende. FTP'yi iyi biliyorum yani

(23-01-2013 Saat: 17:40)online Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar ama daha 1 ay önce grafikerdiniz şimdi bölümşefisiniz ve tema sorumlusu olmak istiyosunuz.

Tema Yapmak, Düzenlemek Hoşuma Gidiyor ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kodlama Bilginiz Çok Az Geliştirmelisiniz...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-01-2013 Saat: 17:41)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kodlama Bilginiz Çok Az Geliştirmelisiniz...

Evet. Bizim Burda Serper Diye Bi Yer Var HTML, Css, PHP Bilgileri Okucam Ayarlandı Herşey :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping