Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 gündür cevap yokk!!!
soru&cevap köşesine yazdım ama 2 gündür cevap veren yokkk!
Yazdığım sorunum:Forumum giriş yapmıyor.anasayfaya yönlendiriyor başarılı şekilde giriş yaptınız diyor ama hayla ziyaretçi yazıyor.ve konu açmaya çalışınca giriş yapınız diyor.

Yazdığımda bir yanlışlık olduğunu sanmıyorum.Veya anlanılamıyacak bir yer olduğunu sanmıyorum.açık ve net.ama bir kişi bile cvp vermiyor.
sorun öylece duruyo forum kaldı ortada.hayır anlamıyorum cvp vermemenizin sebebi neeee??? gidin başka site bulun kendinize mi diyosunuzz ??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bütün Şablonları Orjinal Hale Getirin Diyeceğim Ama Ondan Daha Mantıklısı Yeni Bir Tema Eklemek .
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yeni tema yükledim olmadı 3.cü temam aynı sorun var. şablonları orjinal yapmak derken?biraz konuyu açarmısın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tarayıcınızın tüm çerezlerini silin.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin Kp + Şablonlar Ve Stil + Şablonlar + Her Şablonun Yanında Seçenekler düğmesi Vardır . Ona Tıklayın Ve Orjinale Dönüştüre Tıklayın .

Admin Kp ye Girin + Şablonlar Ve Stile Girin + Şablonlara Girin + Header Şablonlarına Girin + "header" hariç diğerlerini orjinale çevirin .
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sad 
Dediklerinizi yapıcağım ama admin cp ye giriş yapmıyor şimdide ofyaa lanet olsun bütün terslikler üst üste geliyo :((
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema'dan kaynaklanan bir sorun temanızı değiştirin + çerezleri silin ve sitenize baska free domain ile değil 10tl.net sub domainini kullanarak girin .
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-01-2013 Saat: 03:02)Ares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema'dan kaynaklanan bir sorun temanızı değiştirin + çerezleri silin ve sitenize baska free domain ile değil 10tl.net sub domainini kullanarak girin .

ne demek istediğimi anlamadınız galiba admin cpye giriş yapmıyor.Temayı nasıl değiştiriyim?.Lütfen mantıklı cvplar verin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping