Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amatör İmza Çalışmam
31651za.PNG

İlk imza çalışmam oldugu için her türlü eleştiriye açıktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlke Göre Olcak :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arka Tonu Kapalı Yapıyorsan Sadelikle Gitmelisin Örneğin o arka plana direkt gri güzel bir şekilli style ve sade bir font çok daha yakışırdı ayrıca ikonlarda da arka plana göre çok renkli seçmemelisin Photoshoptan tasarımlarına devam etmelisin.Yinede emek vermişsin Teşekkürler +2 Rep Verilmiştir Emeğe Saygı :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendini iyice geliştir o zaman daha güzel tasarımlar yapabilirsin style kullan fonta arşivini çoğalt gradient pattern bul daha güzel tasarımlar yapcağına inanıyorum +2 rep verildi başarılarının devamını dilerim...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-01-2013 Saat: 23:11)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arka Tonu Kapalı Yapıyorsan Sadelikle Gitmelisin Örneğin o arka plana direkt gri güzel bir şekilli style ve sade bir font çok daha yakışırdı ayrıca ikonlarda da arka plana göre çok renkli seçmemelisin Photoshoptan tasarımlarına devam etmelisin.Yinede emek vermişsin Teşekkürler +2 Rep Verilmiştir Emeğe Saygı :)

Güzel yorumun için teşekür ederim.Renk ayarlamada sıkıntı yaşıyorum hangisi yakışır hangisi yakışmaz diye :) Yorumunu dikatte alacagım.

(10-01-2013 Saat: 23:20)Namikaze Minato Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendini iyice geliştir o zaman daha güzel tasarımlar yapabilirsin style kullan fonta arşivini çoğalt gradient pattern bul daha güzel tasarımlar yapcağına inanıyorum +2 rep verildi başarılarının devamını dilerim...

Bunları photoscapede yapıyorum :) PS ye daha alışamadım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping