Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genel Şef Başvurusu
Ad & Soyad :Kaan
Okul:Özel Bilgi.
Varsa twitter ve facebook profilleriniz:Bir Dönem Kullanıyordum Fakat Artık Kullanmıyorum.
html bilgisi:%65
css bilgisi:%60
php programlama bilgisi:%0 (Öğreniriz sorun olmaz.:)
diğer bilgileriniz:Öğrenmeye Açık Disiplinli Biriyim Hangi Bilgim Eksikse Onu Gidermeye Çalışırım HTML ve CSS bilgim de yani beni idare ediyor.
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler :Destek.10TL.Net /.Com lu 2 Site /10TL.Net siteleri
Daha önce yaptığınız Tasarımlarınız/Programlarınız/siteleriniz :Kendi Sitelerim.
Şuanki rep puanınız:143
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?:Hayır Fakat Tema Tasarlıyordum Devam Edeceğim.
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?:Evet Niteliyorum.
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz:Forum için Çalışıp Çabalayan Forumun Her Zaman İyiliğini İsteyen Biriyim Hırslıyım İnatçıyım Kin Tutmam Altını Çizerek Söylüyorum İnsanlarla İyi Anlaşırım.
Arkadaşlar Lütfen Kötü Yorumlar Yapmayalım İyi Yapın Demiyorum Ama Benimle İyi Geçinmeyen Kişiler Zaten Yorum Atmasın Bile Bile Ben Onların Görüşlerini Önemsemiyorum.(Sözüm Meclisten Dışarı)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-01-2013 Saat: 22:51)DieseL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar

Teşekkürler.:)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar umarım seçilirsin iyi bir Genel Şef olcağına inanıyorum ama önce Bölüm Şefi olunmuyormuydu yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum neyse başarılar...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-01-2013 Saat: 23:06)Namikaze Minato Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar umarım seçilirsin iyi bir Genel Şef olcağına inanıyorum ama önce Bölüm Şefi olunmuyormuydu yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum neyse başarılar...

Çok Teşekkürler Dostum Grafikerlikten Direkt GŞ adayı olunabiliyor...:)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
başarılar...
kesin olursun inanıyorum...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-01-2013 Saat: 23:12)İsmailCengiz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: başarılar...
kesin olursun inanıyorum...
Teşekkürler Kardeşim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bir başvuru konusunda kötü yorum yapılmaz diye bir şey olmaz :)
Pek konularla ilgilenmiyorsun yada ben online iken sen değilsin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Basarılar kardesim kesin olursun :) Benim hedefim grafikler olmak ama :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar ama o kdr kolay değil :)
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-01-2013 Saat: 23:56)mechoutes Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir başvuru konusunda kötü yorum yapılmaz diye bir şey olmaz :)
Pek konularla ilgilenmiyorsun yada ben online iken sen değilsin
Ben kuralları gayet iyi biliyorum bilgilendirmenize ihtiyaç duymadım şahsen.Sizinle online saatlerimiz çok zıt ben online iken sizi göremiyorum.:)
(10-01-2013 Saat: 00:05)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Basarılar kardesim kesin olursun :) Benim hedefim grafikler olmak ama :)
Sağolasın Kardeşim Benim Hedefim O Kadar Kolay Değil Ama Sen Biraz Daha Çabalarsan İyi Yerlere Geleceksin :)

(10-01-2013 Saat: 00:40)Adil S. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar ama o kdr kolay değil :)
Teşekkürler Olacak O Kadar Herkes Bir İşle Yetinseydi Dünyada Kimse Kalmazdı Zaten Herkesin Farklı Yerlere Gelmesi Lazım Ki Başkası da onun gelebildiği yere erişsin.:)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bence Biraz Erken Ama Ben Sana İnanıyorum Kardeşim İnşallah Olacaksın Allahın İzniyle .
PGM
Teşekkür verenler:
(10-01-2013 Saat: 15:44)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence Biraz Erken Ama Ben Sana İnanıyorum Kardeşim İnşallah Olacaksın Allahın İzniyle .

Orası Öyle Tabi Ama Bir Yerde de Gerekliydi Başvuru Teşekkürler Kardeşim İnşallah...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hocam olabilirsinizde bence biraz zor bütün yetkililer mesela hangi rütbedeysen biraz zaman geçirin ustalaşın sonra başvuru yaparsanız daha hayırlı olur sizin için diyorlar ama başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-01-2013 Saat: 17:08)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam olabilirsinizde bence biraz zor bütün yetkililer mesela hangi rütbedeysen biraz zaman geçirin ustalaşın sonra başvuru yaparsanız daha hayırlı olur sizin için diyorlar ama başarılar.

Ben Başvuru yapmassam o yapmassa bu yapmassa kim yapacak başvuruyu da başka grafikerler gelecek foruma? bence bu mantık en doğrusu zaten kodlama da gerekli bilgiye sahibim forumda iyi bir genel şef olabileceğime inanmasam başvuru yapmazdım...Yinede beklemekte yarar var adminlerimiz elbet değerlendirir ve sonuca ulaşılır Teşekkürler.:)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-01-2013 Saat: 17:48)NeXT Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar..

Teşekkürler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kesinlikle Olmalısın Hakkediyorsun Çoğu Kişiden Daha Çok Hemde
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(10-01-2013 Saat: 23:07)JocqeR` Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle Olmalısın Hakkediyorsun Çoğu Kişiden Daha Çok Hemde

Teşekkürler Kardeşim İnşallah Ben Başvurumu Yaptım Gerisi Yönetimin Kararı.:)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu 2.Listeye Düşmesin Güncel...:)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Keşke Herşey İstenildiği Gibi Gitse...
Umarım Birileri Mutlu Olmuştur Geri Çekiyorum Başvurumu.
Konu Kilit + Çöp. :/
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping