Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bi Sorum olcak ?*?*?
Slm arkadaşlar şimdi benim pc win 7 32 bit ben 64 bit format atsam bi sorunla karşılaşırmıyım yoksa direkt 64 bit mi olur???
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgisayarınız Eskisinden Daha Çok Ram Yiyebilir ;
Windows 7 64 bit 4 GB RAM ve üstü makinalar icin tavsiye edilir. Daha cok bellek kullanip islemleri daha hizli yapmasi acisindan. Fakat bu performans düsüklügüne veya yavaslatma gibi durumlara kesinlikle yol acmaz. Windows 7 64 bit cok daha performanslidir 32 bite göre. Isterseniz birde asagidaki makaleye göz atin, aklinizdaki diger sorularida gidericektir umarim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
benim demeye çalıştıgım 32 bit şu anda 64 bite geçse direkt geçer mi yoksa bi sorun olur mu? tamam 32 bit program varsa onları çalıştırmaz başka bi sorun olur mu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-01-2013 Saat: 22:49)mehmettro2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: benim demeye çalıştıgım 32 bit şu anda 64 bite geçse direkt geçer mi yoksa bi sorun olur mu? tamam 32 bit program varsa onları çalıştırmaz başka bi sorun olur mu

Valla Benim Pek Bir Bilgim Yok O Konularda Win7 yi kullanışsız bulurum ben zaten :)
http://social.microsoft.com/Forums/tr-TR/windowstr/thread/3c7d3b4f-aab9-429c-b587-4a66dbdc4f33
Şu Linkte İşinize Yarar Belki Olmazsa Da Artık Googledan Araştırma Yapabilirsiniz +Rep Verirseniz Mutlu Olurum:
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-01-2013 Saat: 22:46)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayarınız Eskisinden Daha Çok Ram Yiyebilir ;
Windows 7 64 bit 4 GB RAM ve üstü makinalar icin tavsiye edilir. Daha cok bellek kullanip islemleri daha hizli yapmasi acisindan. Fakat bu performans düsüklügüne veya yavaslatma gibi durumlara kesinlikle yol acmaz. Windows 7 64 bit cok daha performanslidir 32 bite göre. Isterseniz birde asagidaki makaleye göz atin, aklinizdaki diger sorularida gidericektir umarim.

katılıyorum
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:Valla Benim Pek Bir Bilgim Yok O Konularda Win7 yi kullanışsız bulurum ben zaten :)

win7 kullanıyorum ve bence xp den daha iyi
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-01-2013 Saat: 02:16)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Alıntı:Valla Benim Pek Bir Bilgim Yok O Konularda Win7 yi kullanışsız bulurum ben zaten :)

win7 kullanıyorum ve bence xp den daha iyi

Kesinlikle daha iyi aayrıca bir çok açık kapalı yani xp 'den daha güvenilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-01-2013 Saat: 22:49)mehmettro2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: benim demeye çalıştıgım 32 bit şu anda 64 bite geçse direkt geçer mi yoksa bi sorun olur mu? tamam 32 bit program varsa onları çalıştırmaz başka bi sorun olur mu

4 Gb üstü Ram'e Sahipseniz Geçiş Yapabilirsiniz x64bit'e daha iyi performans yakalarsınız Gelelim sorunuza 64 bit'e Geçerken Format atmış oluyorsunuz yükseletme işlemi aynı format.
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bencede win7 güzel xp ydi formatladım win7 yaptım bide orjinal yapma diye program vardı bastım girişine tam win7 oldu
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping