Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafik Bölümü Çalışkanları
çok teşekkür ederim genelşefim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok Mutluyum.Teşekkürler. :) Diğer arkadaşları da tebrik ederim. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2012 Saat: 23:08)mechoutes Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana sorarsanız bir anket yapılmalı.Bir kişinin kafasına göre yapılmamalı.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aslında bence ödül rep olmamalı.Çünkü ben genelde isteklerde rep istemiyorum.Ancak Bora vs. grafikerler rep istiyorlar ve istekleri yapan kişiler de veriyor.Ama ben istemediğim için (prensip gibi bir şey) bana çok beğenirlerse veriyorlar.Çoğu yardım ettiğim kişi rep vermedi mesela.O yüzden ben 1. olsam bile benim rep sayım diğer grafik tasarımcı üyelerden düşük oluyor.Bende mi rep isteyeyim yoksa onlar mı rep istemesin? :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-05-2013 Saat: 12:17)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-12-2012 Saat: 23:08)mechoutes Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana sorarsanız bir anket yapılmalı.Bir kişinin kafasına göre yapılmamalı.
Cevapsız---
(04-05-2013 Saat: 12:24)OwlShield Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aslında bence ödül rep olmamalı.Çünkü ben genelde isteklerde rep istemiyorum.Ancak Bora vs. grafikerler rep istiyorlar ve istekleri yapan kişiler de veriyor.Ama ben istemediğim için (prensip gibi bir şey) bana çok beğenirlerse veriyorlar.Çoğu yardım ettiğim kişi rep vermedi mesela.O yüzden ben 1. olsam bile benim rep sayım diğer grafik tasarımcı üyelerden düşük oluyor.Bende mi rep isteyeyim yoksa onlar mı rep istemesin? :/
Rep İstemek kimisinde alışkanlık haline geliyor fakat istememek en iyisi tabi yardım ediyorsanız hakkınızı istemeniz doğaldır.Fakat Yarışmada Rep ödülü tabiki olacaktır zaten esas amacımız sizin yaptığınız isteklerden rep alamamanız emeğinizin karşılığını bulamamanız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping