Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek.10tl.net Yılbaşı Logo Çalışması
Çalışma:

zMXpH.png

Sitede görünüşü:

jORJo.png

Güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sende bu sadelik takıntı olmus tema sade logo sade nese

bn bk hosuma gitmedi ama ne desem bi acayip gldi eline saglık ama bn pk sevmedim:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-12-2012 Saat: 18:18)Programer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sende bu sadelik takıntı olmus tema sade logo sade nese

bn bk hosuma gitmedi ama ne desem bi acayip gldi eline saglık ama bn pk sevmedim:)

Hocam yanlış anlamayın ama sadelik uzmanlığın bir göstergesidir sadece.
Mesela yine yanlış anlamayın bir hakaret değil ama sizin imzanız veya başkalarının imzaları çok karışık oluyor ki bu uzmanlığın zıttı ve gerçekten göz yoran şeyler oluyor.

Benim imzamla karşılaştırmak değil ama sizce sizin imzanız mı yoksa benim logom veya imzam mı daha net okunuyor?

Büyük sitelerin bile logoları sade ya da çok sade; wmaraci, facebook, twitter vb.

Hele de Facebook, sadece beyaz bir facebook texti var.
Sizi kötülemiyorum hocam yanlış anlamayın :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tam olmamış renkler biraz daha değişik olsaymış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-12-2012 Saat: 18:30)Requiem™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tam olmamış renkler biraz daha değişik olsaymış.

Onu düzeltirim, sorun yok. PSD kaydettim, eğer logom seçilirse adminin istediği renkleri ayarlayacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-12-2012 Saat: 18:18)Programer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sende bu sadelik takıntı olmus tema sade logo sade nese

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım herkes sadeliğin kötü bir kreasyon olduğunu düşünüyor. Renkler ve zevkler tartışılmazdır ama yine söylüyorum;

Sadelik uzmanlığın sadece bir göstergesidir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-12-2012 Saat: 18:33)Mete Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım herkes sadeliğin kötü bir kreasyon olduğunu düşünüyor. Renkler ve zevkler tartışılmazdır ama yine söylüyorum;

kendine ozel bisey olmalı cok sade ve herkes ypr yni kolay herkes uzmanmı oluyor smdi:)

bkn smdi imzanız oyle digil bnde baskasıda kolay kolay ypamaz ama bn logoya diyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-12-2012 Saat: 18:33)Mete Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım herkes sadeliğin kötü bir kreasyon olduğunu düşünüyor. Renkler ve zevkler tartışılmazdır ama yine söylüyorum;

Şahsen bende Sadelikten yanayım. Sade bir logo - imza vb. şeyler daha düzgün oluyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güzel olmuş ancak renklerde biraz oyna siteye uysun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-12-2012 Saat: 18:42)Programer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

kendine ozel bisey olmalı cok sade ve herkes ypr yni kolay herkes uzmanmı oluyor smdi:)

bkn smdi imzanız oyle digil bnde baskasıda kolay kolay ypamaz ama bn logoya diyorum.

Bir çalışma sahibi tarafından da olsa yapılabiliyor ise herkes bunu yapabilir demek hocam. Senin, benim, uzmanların, herkesin çalışması her şekilde her duruma girebilir bunu unutmayın.

Şimdi evet temam gerçekten çok sadeydi o durumunu ben de pek beğenemedim ama logo da bir sadelik göremiyorum.

Ayrıca diğer yarışma katılımcılarının çalışmalarında bir çoğu text pek okunmuyor ve aşırı ışıklı / gölgeli yeşil textlerle kaplanmış vb. icon seçimi felan hep yanlış.

Göz yormayan renkler logo da kullanılırsa siteye kaliteli ve uzman üyeler, grafikerler ve destekçiler gelecektir. Çünkü logo bir sitenin temsili amblemidir. Logonun kalitesi sitenin kalitesini gösterir.

Admin hangi renkleri isterse ona uyarlayacağım, yeter ki bu logo seçilsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-12-2012 Saat: 18:49)Mete Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-12-2012 Saat: 18:42)Programer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bir çalışma sahibi tarafından da olsa yapılabiliyor ise herkes bunu yapabilir demek hocam. Senin, benim, uzmanların, herkesin çalışması her şekilde her duruma girebilir bunu unutmayın.

Şimdi evet temam gerçekten çok sadeydi o durumunu ben de pek beğenemedim ama logo da bir sadelik göremiyorum.

Ayrıca diğer yarışma katılımcılarının çalışmalarında bir çoğu text pek okunmuyor ve aşırı ışıklı / gölgeli yeşil textlerle kaplanmış vb. icon seçimi felan hep yanlış.

Göz yormayan renkler logo da kullanılırsa siteye kaliteli ve uzman üyeler, grafikerler ve destekçiler gelecektir. Çünkü logo bir sitenin temsili amblemidir. Logonun kalitesi sitenin kalitesini gösterir.

Admin hangi renkleri isterse ona uyarlayacağım, yeter ki bu logo seçilsin.

o senin buda bnm düşüncem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam bu genel bir düşünce yalnız sadece benim değil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana Hoş Geldi .
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkezin zevki Başkadır Ben sadelikten yanayımdır herzaman hos ve güzel :)
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2012 Saat: 18:53)Mete Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel Çalışma fontun adı nedir ?
Seo Danışmanlığı
10TR.NET ARAMA MOTORU

Seo hakkında ki her sorunuz için buradayım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güzel çalışma her zaman sade tasarımı tercih ediyorum ben şahsen...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-12-2012 Saat: 10:12)mR.MoRe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel Çalışma fontun adı nedir ?

Myriad Pro sanırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping