Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paga Manager Yardım
Arkadaşlar ben paga manager yardımıyla yeni bir uzantı daha oluşturdum yani www.totalwartr.10tl.net/reklam daha farklıda kısaca böyle yazdım ben bu kısma bir giriş paneli koymak istiyorum ve bu panelde sadece benim istediğim kişiler giriş yaparak www.totalwartr.10tl.net/raklamspot sayfasına yönledirilicek bana giriş paneli kodlaya bilicek var mı ?
Sadece benim belirdim üyeler girebilsin ama her isteyen üye giremesin.
+2 Rep
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-12-2012 Saat: 02:07)Virüs Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ben paga manager yardımıyla yeni bir uzantı daha oluşturdum yani www.totalwartr.10tl.net/reklam daha farklıda kısaca böyle yazdım ben bu kısma bir giriş paneli koymak istiyorum ve bu panelde sadece benim istediğim kişiler giriş yaparak www.totalwartr.10tl.net/raklamspot sayfasına yönledirilicek bana giriş paneli kodlaya bilicek var mı ?
Sadece benim belirdim üyeler girebilsin ama her isteyen üye giremesin.
+2 Rep

Bişiler Yapmaya Çalışırım Ama 2 rep az gibi :S
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siz yapında ben size +5 rep veririm merak etmeyin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öyle Olmaz Ama Başka Bir Yolu Var:

1. Adminkp >> Kullanıcılar&Gruplar >> Gruplar >> Yeni Kullanıcı Grubu Ekle >> Başlık: Vip Üye >> Başka Birşey Yapma Ve Kaydet

2. Adminkp >> Forumlar&Mesajlar >> Yeni Forum Ekle >> Kategoriyi İşaretle >> Başlık: Reklam>> Ana Forum: Yok >> Gösterim Sırası: 1 >> Aşağıda Grup İzinlerinde Registered Ve Guestte Sadece Görüntüleyebiliri Seç , Vip De İse Hepsini Seç

3. Adminkp >> Forumlar&Mesajlar >> Yeni Forum Ekle >> Başlık: Reklamlar >> Ana Forum: Reklam >> Başka Birşey Elleme Ve Kaydet

4. Adminkp >> Kullanıcılar&Gruplar >> İstediğin Üye >> Ana Grup : Vip Üye Olarak Seçersen >> O Zaman O Kişi Vip Üye Olur Ve Reklamları Sadece O Görür

İşinize Yaradıysa +5 Rep Verebilirsiniz...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping