Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fiberfrm Tema v1
Kod:
http://st.10tl.net/tema/l34dri/xml/Fiberfrm-v0.1-theme.xml

index.png

konu.png

konug.png
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerçekten güzel tema fakat postbit neden öyle :S
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
SvMedet mi Yaptı Temayı ??? + Güzelmiş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sade ve Şık...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Avatarıda Ayarlarız Artık ;) Güzel Paylaşım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-12-2012 Saat: 22:09)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekten güzel tema fakat postbit neden öyle :S

Ne var ki postbitte ?

(14-12-2012 Saat: 22:14)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: SvMedet mi Yaptı Temayı ??? + Güzelmiş :)

O kim onu bile bilmiyorum :) Ama ByBurak yazıyor.Ben MT'den indirip upload ettim.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-12-2012 Saat: 22:14)Husoyin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sade ve Şık...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sendende bu beklenirdi resmen sadece benim için yapıyorsun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temayı ben yapmadım sadece upload ettim :)
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

TÜM KONULARIM

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tema resım lınklerı olmus sanırım kontrol edermısınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-12-2012 Saat: 22:14)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: SvMedet mi Yaptı Temayı ??? + Güzelmiş :)

Evet Tema bana ayit. Tamamen banim yapımım fakat multicolor özelliğini burak eklemeiştir. Normalde v2 sürümünde ben ekleyecektim ama burak hocam savolsun :D

(14-12-2012 Saat: 22:33)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-12-2012 Saat: 22:09)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekten güzel tema fakat postbit neden öyle :S

Ne var ki postbitte ?

O kim onu bile bilmiyorum :) Ama ByBurak yazıyor.Ben MT'den indirip upload ettim.

SvMedeT km tanımıyonmu benim la o, MDP ' de nickim NiqoTin Edit jungi : tema yapımcısının adı zaten belli. buraya tekrardan link koymayın. evet reklama girer.

Artık yanıyosun.

Sakın reklam yaptıgımı sanmayın temanın yapımcısı benim ben size neden kaynak belirtmiyorsunuz diye sormadım değilmi :P
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mesaj editlendi. 10tl.net dışı domain linki vermeyin.
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bıdaha solememe gerek varmı temaya bı baksanız dıyorum sanırım resım lınklerı olmus sinemamekan.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-12-2012 Saat: 21:05)Mehmet Bey™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bıdaha solememe gerek varmı temaya bı baksanız dıyorum sanırım resım lınklerı olmus sinemamekan.10tl.net

snn temayı seç istersen bunu ypm sole bna bn upload edim:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
tema hasarlı kontrol edermisiniz.!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform