Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Replerim sıfırlandı ve ne zaman birisi birine rep verse ertesi gün o replerde sıfır.
arkadaşlar rep veriyorum birisine ertesi gün rep sıfırlanıyor birsisi bana rep veriyor oda ertesi gün sıfırlanıyor nasıl çözücez bu durumu

sitem www.forumyorum.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Muhtemelen yöneticilerden birisi repinizi siliyor.Aşağıda verdiğim adreslerden moderatörlerin ve adminlerin yaptığı hareketleri görebilirsiniz.Repi sileni tespit edin ve gerekeni yapın.Bir daha da güvenmediğiniz kişilere yetki vermeyin.

http://forumyorum.10tl.net/admin/index.php?module=tools-adminlog

http://forumyorum.10tl.net/admin/index.php?module=tools-modlog
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yaw buldumda moderatör kayıtlarında var ama yapan kişinin adı yazmıyor. diğerleri ne yaptıysa yazıyor ama karma puanı silindi yapan kişinin adı yok... nasıl çözücem bu sorunu yaw.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hayır buldum kimin yaptıgını normal bir üye yapıyor muş ama nasıl? onu merak ediyorum ip si görünüo sadece kullanıcı adıda görünmüodu ip'sini yazdım ve buldum player mb adlı şahıs..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-12-2012 Saat: 17:19)mehmettro2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hayır buldum kimin yaptıgını normal bir üye yapıyor muş ama nasıl? onu merak ediyorum ip si görünüo sadece kullanıcı adıda görünmüodu ip'sini yazdım ve buldum player mb adlı şahıs..

Üye(Registered) grubu yetkilerine karma puan silebilir gibi birşey varsa tiki kaldırın.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping