Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] YAPANA CANDY THEME LİNKİ !
MERHABA SİTEMİN ADMİN PANELİNDE TEMALARI SİLECEKTİMKİ SEÇENEKLERE TIKLIYORUM AMA AYARLAR GÖZÜKMÜYOR BUNLARI NASIL AYARLAYABİLİRİM ONUN YANINDA ŞABLONLARDA DÜZENLENMİYOR YAPANA CANDY THEME !!!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
admin kpden çık gene gir gene dene siten ağırlaşmıştır... bir çık bir daha gir
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başlığı ve mesajınızı değiştirin. Hepsini büyük yazmak yasak.
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
hayır olmadı :S
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sorunun çözümü:

Ayarlara girilin ve sağ taraflarda tüm ayar gruplarını görüntüle butonuna basın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
http://pixeltr.com.nu/admin/index.php?module=config-settings
Bu linki diyorsanız malesef yine olmadı diğer forum sitemde oluyor maa bunda olmuyor :S
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net dışı destek yok !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-12-2012 Saat: 20:48)BLACKEXE Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://pixeltr.com.nu/admin/index.php?module=config-settings
Bu linki diyorsanız malesef yine olmadı diğer forum sitemde oluyor maa bunda olmuyor :S

www.pixeltr.com.nu/admin/index.php?module=config-settings&action=change

Buradan bahsediyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Wanteds 10TL.NET DIŞI DOMAİN FAKAT MYBB ÜZERİNE KURULMUŞTUR İSTENİRSE FORUMDA MYBB REKLAMIDA YAPARIZ ...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-12-2012 Saat: 20:53)BLACKEXE Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Wanteds 10TL.NET DIŞI DOMAİN FAKAT MYBB ÜZERİNE KURULMUŞTUR İSTENİRSE FORUMDA MYBB REKLAMIDA YAPARIZ ...

Destekler sadece 10tl.net sitelerine yapılıyor burada ayrıca şu tamamen büyük yazmayı bırakın lütfen.

Dediğim şeyi yaptınız mı?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1 10tl dısı domain 2 candy vermessin w@arez
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-12-2012 Saat: 20:56)Programer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1 10tl dısı domain 2 candy vermessin w@arez
+1
Başlığı 5 dk içinde değiştirmezseniz uyarı vereceğim

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
malesef öyle bir seçenek yok eğer yapabilirsenizsiz siteye kayır olun ben sizi admin yapıyım siz halledin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Jungi konuyu kilitler misin?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
nasıl değiştireceğim bilmiyorum yardım edin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-12-2012 Saat: 20:59)Mete Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Jungi konuyu kilitler misin?

5 dk verdim düzenleme yapmazsa hem uyarı hem kilit yapıcam

(09-12-2012 Saat: 21:02)BLACKEXE Nickli Kullanıcıdan Alıntı: nasıl değiştireceğim bilmiyorum yardım edin

önce başlığı düzeltin.

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
nasıl olacağını anlamadım bir resim atarmısın lütfen birde nasıl ayarlıcam komnu ismini falan birde temayı kullananlar kendi sorumluluğu
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(09-12-2012 Saat: 21:06)BLACKEXE Nickli Kullanıcıdan Alıntı: nasıl olacağını anlamadım bir resim atarmısın lütfen birde nasıl ayarlıcam komnu ismini falan birde temayı kullananlar kendi sorumluluğu

Konuyu açarken yazılanların hepsinin büyük olmaması gerektiği kaç kere söylendi.
-Konuyu açarken ilk yazdığınız mesajı gelişmiş düzenleme deyip başlıktaki ve konudaki harfleri düzenleyin, lüçültün
-Tema warez ve burda verilmesi yasak. kullananın sorunu deme gibi bir lüks yok yani.

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
yaw tamam konuyu ne yaparsanız yapın fakat bana yardım edin nasıl olcağını bilmiyorum şu seçenekleri düzeltin başka hiçbirşey istemiyorummmm
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Keşke uyarıları dikkate alsanız
Konu kilit + uyarı

Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping