Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardım lütfen
yaa ben forumuma genel bakışı ekledim ama game state.eu yuda eklemek istiyorum yani sunucunun durumunu felan
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-12-2012 Saat: 15:46)Fenerlipc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yaa ben forumuma genel bakışı ekledim ama game state.eu yuda eklemek istiyorum yani sunucunun durumunu felan

Olmaz Diye Biliyorum...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-12-2012 Saat: 15:50)Mavi-Kasırga Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-12-2012 Saat: 15:46)Fenerlipc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yaa ben forumuma genel bakışı ekledim ama game state.eu yuda eklemek istiyorum yani sunucunun durumunu felan

Olmaz Diye Biliyorum...
tamam sağol.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
game state.eu nedir ? Biraz açık olur musunuz ?
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-12-2012 Saat: 16:39)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: game state.eu nedir ? Biraz açık olur musunuz ?
Bilmiyorsan Konusma :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-12-2012 Saat: 16:57)umuttttttt Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-12-2012 Saat: 16:39)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: game state.eu nedir ? Biraz açık olur musunuz ?

"Yönetici ile alay,yöneticinin işini engellemek" sebebiyle 2 günlük %30 uyarı puanı aldınız.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-12-2012 Saat: 17:08)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-12-2012 Saat: 16:57)umuttttttt Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

"Yönetici ile alay,yöneticinin işini engellemek" sebebiyle 2 günlük %30 uyarı puanı aldınız.

+

Burası destek forumu.Burada bizlere sorular her soruya böyle cevap verseydik forumun bir anlamı kalmazdı.İnsanca sorulan soruya insanca cevap verilir.

-Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek, ayıp diye boşuna dememişler.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform