Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Giriş Yapamıyorum. Yardım
http://webpro.10tl.net

Forumumda Admin Panelinden Ayarlamalar Yaptım.Kaydet diğim sırada Admin

Paneline giriş Yeri Geldi Ve Giriş Yapamadım.Geçersiz kullanıcı adı veya şifre kombinasyonu girdiniz Yazısı Geliyor.Başka Hesaplara Girior.

Lütfen Yardım Edin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şifrenizi veya kullanıcı adınızı yanlış girmişsinizdir . veya kendinizi adminlikten almışsınızdır .
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-12-2012 Saat: 18:41)650443 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şifrenizi veya kullanıcı adınızı yanlış girmişsinizdir . veya kendinizi adminlikten almışsınızdır .

Şifremi Ve Kullanıcı Adımı Düzgün yazdıgıma eminim avatarımı admin panelinden değiştirdim kaydettim ve Girş Yeri Geldi Daha Giriş Yapamadım
Forumu Kullanıma Kapattığım için Şifremi unuttum da Olmuyor Başka Bi Yolu Yokmu?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sitenizinismi kısmına site isminizi yazın.
http://sitenizinismi.10tl.net/member.php?action=lostpw

Deneyebilirsiniz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-12-2012 Saat: 18:46)CriminaL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-12-2012 Saat: 18:41)650443 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şifrenizi veya kullanıcı adınızı yanlış girmişsinizdir . veya kendinizi adminlikten almışsınızdır .

Şifremi Ve Kullanıcı Adımı Düzgün yazdıgıma eminim avatarımı admin panelinden değiştirdim kaydettim ve Girş Yeri Geldi Daha Giriş Yapamadım
Forumu Kullanıma Kapattığım için Şifremi unuttum da Olmuyor Başka Bi Yolu Yokmu?

Siz Avatarınızı Değiştirirken Yanlışlıkla Kullanıcı Adı Veya Şifrenizi De Değiştirmişsiniz.Çünkü Giriş Yapma Yerinin Tekrar Gelmesi,Ancak Hesabınızın Şifresini Veya Nickini Yenilediğinizde Olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-12-2012 Saat: 18:54)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sitenizinismi kısmına site isminizi yazın.
http://sitenizinismi.10tl.net/member.php?action=lostpw

Deneyebilirsiniz?

Teşekkürler Ama Olmadı Çünkü Forum Kullanıma Kapatmıstım Düzenliyodum Bi anda Gitti Geri Alabilmemin Başka Bi Yol Varsa Yazarmısınız Lütfen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
admine öm at .D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-12-2012 Saat: 18:59)devilgrafik Nickli Kullanıcıdan Alıntı: admine öm at .D

Atıım :D Açıktı Ama Cevap Gelmedi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-12-2012 Saat: 18:55)OwlShield Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-12-2012 Saat: 18:46)CriminaL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Siz Avatarınızı Değiştirirken Yanlışlıkla Kullanıcı Adı Veya Şifrenizi De Değiştirmişsiniz.Çünkü Giriş Yapma Yerinin Tekrar Gelmesi,Ancak Hesabınızın Şifresini Değiştirdiğinizde Veya Nickinizi Yenilediğinizde Olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping