Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TaaRRuz Şikayet...
Ömer Sen neyin kafasından sadece ilk mesaj TaaRRuzun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
konuyu bilmeyenler lüfen yorum yazmasın..

yalakalığın anlamı yok gözünüzle bişey görün sonra gelin lafınızı edin..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
+ zaten sen ban yedin 1 daha hesap açtın buda banlanacağın anlamına gelir suçluyken bile böyle küfürler ediyosunya Diyecek bişeyim yok sana.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-12-2012 Saat: 00:41)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-12-2012 Saat: 00:38)by hayta Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-12-2012 Saat: 00:36)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-12-2012 Saat: 00:35)by hayta Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-12-2012 Saat: 00:32)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben yinede küfür etmenizi gerektirecek bir durum göremedim.

ÖmerBaşak yanı oncekı banlanan nıckının ımzasına bak anlarsın varmı yokmu bıde kalkıp ahkam kesmesmı Sadece Hayrıkarak GÜLÜYORUM ona :D

Durum ne olursa olsun kimseye küfredemezsiniz size bu hakkı kim veriyor.

ne demek durum ne olursa olsun adam omerı banlıyo ustune kendı egosunu tatmın ettırmek ıcın omerın ımzasını degıstırıp

Özur dılerım falan yazdırıyo o egosunu ole tatmın ederse bızde bole ederız problem...

(01-12-2012 Saat: 00:39)Ömer Başak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: onlara o hakkı kim veriyorsa bana da hak geçerli heralde

cocluk cocuk oyuncağımı ilk bi hata ettik
özelden sitemizi dağıttık ammennah banladırlar sonra gene üye olduk
gene banladılar
amaç ne egonuzu tatmin etmekmi

sonra gene açdım bizde peygamber sabrı yok

ondada şikayet ettim sonrada siteme gelmiş hacklerim ederim ayaklarına kimse girmesin o zaman

cocluk cocuk oynatıcak vaktim yok benim

İkinizede söylüyorum:

Eğer şikayetiniz buraya yazdığınıza rağmen çözülmediyse direk admine durumunuzu anlatan bir öm atın bu konunun linkiyle beraber.

Ve tekrar söylüyorum hiçbir şekilde küfretmek gibi bir hakkınız yok.

tmm kardesım kufur etmıorum ama onunda ole bıse yapmaya hakkı yok sıtemıze gelıp ahkam kesmesınede hakkı yoktu neden bıze hakkınız yok derken taaruz unda yaptıgının yanlıs oldunu solemıosun ve sureklı bızı duzeltıosun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-12-2012 Saat: 00:42)Ömer Başak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: konuyu bilmeyenler lüfen yorum yazmasın..

yalakalığın anlamı yok gözünüzle bişey görün sonra gelin lafınızı edin..

Kardeşim onları yazan TaaRRuz değil anlamıyomusun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
furkom sen sus :D

2. olarakda sensin taarruz nerde sen orda bitiyon anlamadım zatenn

bizde admine şikayet ederiz hepsinin caps ı var bizdee

söyleyinde arkadaşa bunu banlamasın bariii :D

1 saat sabretsinn :))
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-12-2012 Saat: 00:35)by hayta Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-12-2012 Saat: 00:32)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-12-2012 Saat: 00:31)Ömer Başak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar yapmayın yelhosting den aldım
domaini aldım peki host'problem olurdu
hertürlü kanıtta ederim sıkıntı olmazz

Ben yinede küfür etmenizi gerektirecek bir durum göremedim.

ÖmerBaşak yanı oncekı banlanan nıckının ımzasına bak anlarsın varmı yokmu bıde kalkıp ahkam kesmesmı Sadece Hayrıkarak GÜLÜYORUM ona :D

ne demek durum ne olursa olsun adam omerı banlıyo ustune kendı egosunu tatmın ettırmek ıcın omerın ımzasını degıstırıp

Özur dılerım falan yazdırıyo o egosunu ole tatmın ederse bızde bole ederız problem...

(01-12-2012 Saat: 00:39)Ömer Başak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: onlara o hakkı kim veriyorsa bana da hak geçerli heralde

gene banladılar

ondada şikayet ettim sonrada siteme gelmiş hacklerim ederim ayaklarına kimse girmesin o zaman

(01-12-2012 Saat: 00:43)by hayta Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-12-2012 Saat: 00:41)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-12-2012 Saat: 00:35)by hayta Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ÖmerBaşak yanı oncekı banlanan nıckının ımzasına bak anlarsın varmı yokmu bıde kalkıp ahkam kesmesmı Sadece Hayrıkarak GÜLÜYORUM ona :D

gene banladılar

İkinizede söylüyorum:

Eğer şikayetiniz buraya yazdığınıza rağmen çözülmediyse direk admine durumunuzu anlatan bir öm atın bu konunun linkiyle beraber.

Ve tekrar söylüyorum hiçbir şekilde küfretmek gibi bir hakkınız yok.

tmm kardesım kufur etmıorum ama onunda ole bıse yapmaya hakkı yok sıtemıze gelıp ahkam kesmesınede hakkı yoktu neden bıze hakkınız yok derken taaruz unda yaptıgının yanlıs oldunu solemıosun ve sureklı bızı duzeltıosun

Sizde tek tek düzelttiğim küfretmenizdi sizi engelleyecek olsam konuyu çoktan kilitlerdim. Ve durumu bilmediğim için yorum yapmadım.
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ömer Başak Şimdi anlmadı şey su neyin Kafasını Yapıyorsun burada kavga ediceksen git öm'de özelden et bukdar seviye düşebilen birisi görmedim adam'lıktan bahseder olmussun suanki yaptığın adam'lık değil 0-6 yas gurbu cocoukların hırslarını alamayıp konu açıp kendi çapında birşey yapmış gibi laf sokmalarıdır Şuan buarada bir üst rütbeli birisini geçtim saygı gösterirsen saygı görürsün ama sende o adap o usblup o şeref neyazıkki tükendiğini görüyorum durumun vahim unutmaki akıl yaşta değil bastadır diyorum oda sende yok malesef Hekezin gerçek yüzü orta'da suan kendi kapisiteni ve kişiliğini gösterdin yani kişiliksiz ukala tavırlarını ve karşıdaki kişinin kişiliğine saldırma gibi bir hakka sahip değilsin .

Forumda Yapıcı Olucağınıza daha cok yıkıcı konumuna geçiyorsunuz
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-12-2012 Saat: 00:44)Ömer Başak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: furkom sen sus :D

omer haklı nerde taaruz orda sen bıtıyon :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
sen kimsinde onu banlıycaksın ya bak benim azımı açtırma sana zaten gıcığım bana sitende 2 saat ahkam kestim Mehmet midir nedir o da adam akıllı dursun yazdığı küfürleri buraya yayınlarım çok ciddi yerlere gider olay adamı delirtme.!

(01-12-2012 Saat: 00:45)by hayta Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-12-2012 Saat: 00:44)Ömer Başak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: furkom sen sus :D

Evet varmı amaç yalakalık değil onu örnek alıp ona yaranmaya çalışıyorum PROBLEM ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ya siz kendi sitenize gitsenize her gelişinizde illa tartışma konusu gidin size ihtiyaçmı var tamam sen 1.sin gerçek parayla açmışsın siteyi tamam kanıtladın lafını soktun hadi şimdi git.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-12-2012 Saat: 00:46)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sen kimsinde onu banlıycaksın ya bak benim azımı açtırma sana zaten gıcığım bana sitende 2 saat ahkam kestim Mehmet midir nedir o da adam akıllı dursun yazdığı küfürleri buraya yayınlarım çok ciddi yerlere gider olay adamı delirtme.!

Evet varmı amaç yalakalık değil onu örnek alıp ona yaranmaya çalışıyorum PROBLEM ?

kendı azınla soluosun ona yamanmaya calısıon bravo devam et :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-12-2012 Saat: 00:48)mehmettro2 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ya siz kendi sitenize gitsenize her gelişinizde illa tartışma konusu gidin size ihtiyaçmı var tamam sen 1.sin gerçek parayla açmışsın siteyi tamam kanıtladın lafını soktun hadi şimdi git.
Yok yok kardeş o bölye yapark egosunu tatmin ediyo sonrada Neyse ya..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ares ne gördünde neyin davasını yapıon

alt üst ilişkisi heralde senin yapdığın olsa gerek
yalakalıkda üstüne yok
gelicek siteme ahkam kesicek
asarım keserime sonra bende mal mal bakıcam

olum yalakalığın anlamı yok...

sitemi hacklicekmiş o buyursun gelsin

kapımız açık
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-12-2012 Saat: 00:49)by hayta Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-12-2012 Saat: 00:46)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sen kimsinde onu banlıycaksın ya bak benim azımı açtırma sana zaten gıcığım bana sitende 2 saat ahkam kestim Mehmet midir nedir o da adam akıllı dursun yazdığı küfürleri buraya yayınlarım çok ciddi yerlere gider olay adamı delirtme.!

kendı azınla soluosun ona yamanmaya calısıon bravo devam et :D
Saol ben yaranmaya çalışacağım kişi olarak onu seçtim çok ta iyi bir abimiz sen benle bi özele gelsene ya beni burda uğraştırma. face falan yolla ömden.

(01-12-2012 Saat: 00:50)Ömer Başak Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ares ne gördünde neyin davasını yapıon

alt üst ilişkisi heralde senin yapdığın olsa gerek
yalakalıkda üstüne yok
gelicek siteme ahkam kesicek
asarım keserime sonra bende mal mal bakıcam

olum yalakalığın anlamı yok...

sitemi hacklicekmiş o buyursun gelsin

kapımız açık
O yazmadı onları olm sende nasıl bir beyin var ya ya sabııır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ya benim anlamadıgım poisonda önceden 10tl.net'te idi oda parayla site açtı ama byle sorun çıkmadı...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu reklam yaptı üye çekmek için.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
egosunu tatmin eden biri varsa
taarruzdur :D

omerbasak adlı kullanıcı adımda özür dilemişim ya :D

nasıl bir egodur bu anlamadımkiii :D

sonra siteme gel ahkam kes furkom sende şikayet ediliceksinnn merak etmee

hepsinin capsı var bende

yalaka gördümde bukadarını görmedim :D

valla şapka cıkarıyorum size bu konu uzucak kapatın lütfen ben kendim şikayet edilicek yere edicem
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Daha fazla gereksiz mesaj atmayın. Ve yalakalık yaptığımı düşünen arkadaşlara söylüyorum.
Geldiğimden beri kime yalakalık yaptığımı gördünüz de şimdi öyle olduğunu düşünüyorsunuz. Bir yetkilinin görevi konuda yanlış bir durum varsa düzeltmek editlemek değilmidir bu mudur yalakalık ?

Ve konuyu kilitliyorum. Kaç sayfa oldu bir sonuca varamadınız konuyu admine iletin ve durumunuzu anlatın. En iyi çözüm yolu bu.
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Evet sonunda geldim,

Bekliyordum böyle bir şey yapmanı.Neyse yaşının küçüklüğüne veriyorum, cocuklugunu yasayamamış bir velet deyip geçiyorum.

Ben konuya hacklerim mi yazdım?Ahkam mı kestim?

Senin seviyen bu işte.Daha dünkü velet bugun abi olmuş.Konuya hacklerim yada o tarzda bir kelime savurmadım.Kullandığım mesaj şu:

Kullanıcı Adım:DESTEK.10TL.NET idi.(Zaten kaldırmışsında konuyu, varsa konunun capsı koyda cümle alem görsün.)
Yazdığım Mesaj:

Üyelik linkini verip suradaki imzaya bak dedim sana.Ardında söze girdim.Adımı küfürlü nicklere alet etme.Allah'ın veleti.Nasıl bir terbiyesizsin sen.Terbiyeden yoksun insan.Ahlaksız velet.

Dedim.Yukarıda cümleler tamamen benim yazdıklarım.Bu cümleleri ki, içinde küfür yada argo bile yok gelip burada küfüre dönüştürdün öyle mi?

Yoo bak yine söylüyorum ahlaksız utanmaz, pislik insanın tekisin.Evlat olsan sevilmezsin sözünü senin gibi terbiyeden yoksun insanlar için söylemişler.Bana özel mesajlada küfrettin ama ben karşılığında ağzımı açıp ne argo kelime kullandım nede küfür ettim.Küfür yasak cezası sınırsız bandır.Bende uyguladım.İstediğine şikayet edebilirsin emin ol ki bana birşey olmayacaktır.Ne yetkim düşer, nede gözden düşerim.

by_haytaya:

Dünkü logo koymayı bilmeyen cocuk bugun artistlik yapar olmuş.Abi abi diye peşimizden dolandığın günleri ne cabuk unuttun.MyBB 'yi öğrendiğin yere saygın bu mu?Utanmaz.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

eXpertBoss -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform