Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Posbitte Tuttuğu takım yazıyla
Admin Kp-->Yapılandırma-->Özel Profil Alanları-->Yeni Profil Alanı Ekle-->
Başlık=*Takım*
Kısa Tanımlama=*Hangi Takımlısınız?*
Alan Tipi=*Kutu Seç*
Maksimum Uzunluk=*Boş bırakın*
Alan Uzunluğu=*Boş bırakın*
Seçilebilir Seçenekler?=*
Kod:
TrabzonSpor
Beşiktaş Spor
Galatasaray Spor
Fenerbahçe Spor
Anadolu Takımları
*
Sıralamayı Göster=*1*
Gerekli mi?=*Evet*
Kullanıcı tarafından düzenlenebilir mi?=*Evet*
Profilden gizle?=*Hayır*
Böyle yapın, Profil Alanını Kaydet yapın.
Admin Kp-->Şablonlar&Stiller-->Şablonlar-->Kullandığınız Tema-->Posbit Şablonları-->posbit author_user de bu kodu bulun
Kod:
{$post['userregdate']}
Üsteki koddan sonra
Kod:
<br/>Tuttuğu Takım: {$post['fidx']}
ekleyin.X yazan yere Id yazcaksanız.
caps1.png
Capslar;
takımcaps1.gif
takımcaps2.gif
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sao kardes güzel paylasım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
eywalllh tskurler:)
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Resim koysaydın daha iyi olabilirdi.
Tamam resim varmış ama ben göremiyoırum özürdilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Resim wardı gitmiş.güncellemeye çalışcağım.:)
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bi güncelleseniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
<br/>Tuttuğu Takım: {$post['fid KingForum']}
bu şekilde mi olacak?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-12-2011 Saat: 10:50)KingForum Nickli Kullanıcıdan Alıntı: <br/>Tuttuğu Takım: {$post['fid KingForum']}
bu şekilde mi olacak?

İlk mesajda yazılanları tekrar dene.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet o X Yerine Nasıl Yapıcaz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-01-2012 Saat: 16:31)AntiNick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet o X Yerine Nasıl Yapıcaz

(18-12-2011 Saat: 10:50)KingForum Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tuttuğu Takım: {$post['fid KingForum']}
bu şekilde mi olacak?

Açıklamada forum ismi yazmışım.

Birinci resimde kırmızı içine alınmış sayı war onu senin forumda kaç olduğunu bak ve x yerine o sayıyı yazacaksın...
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burda seçilebilecek seçeneklerden fenerbahçe ya da galatasaray yerine html kodu ile resim koysak çalışır mı?
Konuşmak ihtiyaç olabilir; ama susmak bir sanattır…

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-07-2012 Saat: 19:42)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burda seçilebilecek seçeneklerden fenerbahçe ya da galatasaray yerine html kodu ile resim koysak çalışır mı?
Emin Değilim ama deneyin belki olabilir.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
olmadı kod bulunmadı ddi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-09-2012 Saat: 14:33)darbe456 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: olmadı kod bulunmadı ddi
ne kodu id nosunu doğru yazdınıza eminmisiniz?
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-07-2012 Saat: 17:16)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-07-2012 Saat: 19:42)jungi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burda seçilebilecek seçeneklerden fenerbahçe ya da galatasaray yerine html kodu ile resim koysak çalışır mı?

Ben yaptım adminim.Konusu ;

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=18733

Anlatımı sizinkinden kopyaladım inşallah kızmazsınız ?
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-09-2012 Saat: 23:11)L34DRi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-07-2012 Saat: 17:16)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ben yaptım adminim.Konusu ;

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=18733

Anlatımı sizinkinden kopyaladım inşallah kızmazsınız ?
Estağfurullah Öyle Şey Olmaz Geliştirmene Sewindim.Başarıların Dewamını Diliyorum.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
image.php?di=4Q6T

ekledım ama şu  sekılde  oldu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform