Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tema Sorumlusu Başvurum
Ad & Soyad : Ahmet Cemil Durukan
Okul:Halit görgülü anadolu lisesi
Varsa twitter ve facebook profilleriniz: Face profili:c.drkn
html bilgisi:Forumlarda İşe Yarayan Kodların Hepsini Biliyorum
css bilgisi:Düşük ama psdyi css ye geçirmeyi bildiğim için header felan tasarlayabiliyorum
php programlama bilgisi:düşük
diğer bilgileriniz: Photoshop Bilirim,Mybb şablonlarının çoğunu Bilirim
Daha önce Yetkili Olduğunuz Siteler : forumexe.com,arsivim.biz,destekfrm.com,teknortam.com Ve kendi sitelerim
Daha önce yaptığınız Tasarımlarınız/Programlarınız/siteleriniz :Hilearsivim.10tl.net
Şuanki rep puanınız:58
Geliştirdiğiniz elektronik devre ya da makine (veya tasarımı), patent v.b. var mı?:Yok ama yapmak istiyorum aklıma bi fikir gelse yapmaya çalışırım
Kendinizi yenilikçi olarak niteliyor musunuz? nasıl?:Evet.Aklıma birşey geldimi peşinden giderim yapmaya çalışırım
Kendinizi birkaç kelime ile anlatmak isterseniz:Ben çok hırslıyımdır bir şeyi yaptımmı yarım bırakmayı sevmem forum işleri hakkında tabi tema Sorumlusu olma nedenim temaları çok sevmem ve onları başkalırı ile paylaşmak istemem eğer görevli olursam çok güzel temalar paylaşacağıma emin olun :D Bu Kadar
Bide ftpye tema yüklemeyi biliyomda bida bi anlatın belki eksiğim vardır :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnş. Olursun pupupu .D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aslında bizde .com.nu ' n ftpsini kullanabiliriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
.com.nu da sorun var galiba ne üye olunuyor nede birşey yapılıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-11-2012 Saat: 20:17)kafle Nickli Kullanıcıdan Alıntı: .com.nu da sorun var galiba ne üye olunuyor nede birşey yapılıyor

Öncelikle başarılar.. Com.nu da sorun yok sadece e posta adresiniz gmail olmalı hotmail i kabul etmiyor ama nedense üyeliğiniz bir süre sonra siliniyor ve ftp hesabıda siliniyor tavsiye etmem açıkcası
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar umarım seçilirsiniz com.nu yerine 000webhost kullanın tercihimdir temalarımı orda yaparım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-11-2012 Saat: 12:59)Namikaze Minato Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar umarım seçilirsiniz com.nu yerine 000webhost kullanın tercihimdir temalarımı orda yaparım :)

000webhost 2 ay sonra hesabı siliyor o yüzden
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncell
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform