Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook Hackleme Konusu Allaha Küfür Eden Bir Facebook
Facebook Hackleme Konusu Allaha Küfür Eden Bir Facebook'u Seçtim Arkadaşlar Doğruymuş vereceğim linki 15 kişi yapsın şunun facesini alalım Allaha küfür ediyor. Din yalan felan diyor. Bari böyle birşeyi güzel olarak kullanalım. ; http://howto-hack-facebook.com/?ref=177613
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merak etme kardeşim benim şu an deneme için açtığım hesap çalınırsa video ile başlıycam ispatlamaya yeni bi face daha açıp..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir yapın diyorsun bir yapmayın diyorsun bu ne kardeşim ya.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siz bana dediniz galiba bu lafı ben oluyor demedim olmuyor dedim ama yinede deneyeyim dedim + ister yap ister yapma biz seni düşünüyoruz kardeşim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim Sistem Güzel Ama tamamen kötüler için yapılmıştır. Yani facebookda Allaha küfür edenler felan thenmi ne oda Allaha küfür etmeyen birini yapıyordu. İşte onla tartışmış yapıyordu. Yani sistemi boşa kullanıyor. Bari yapalımda facebookda böyle Allah Düşmanı pislikler gitsin.
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-11-2012 Saat: 22:52)Semih Y. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeşim Sistem Güzel Ama tamamen kötüler için yapılmıştır. Yani facebookda Allaha küfür edenler felan thenmi ne oda Allaha küfür etmeyen birini yapıyordu. İşte onla tartışmış yapıyordu. Yani sistemi boşa kullanıyor. Bari yapalımda facebookda böyle Allah Düşmanı pislikler gitsin.

Zaten ahirette cezalarını çekecekler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping