Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pelesenk İmza Çalışmam
Yorumlarınızı Beklerim..(Sivaa sendende :)... )

fmmqx.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Farklı güzel ama renk uyumu yok daha sade ve webrenkleri seçebilirdin..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sharpen Kullanıyor musunuz?

Güzel olmuş. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-11-2012 Saat: 20:56)Sivaa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Farklı güzel ama renk uyumu yok daha sade ve webrenkleri seçebilirdin..

Sizin öneriniz üzere sade çalışmalar yapmak istiyorum fakat yani bişey oluyo nedense hemen böyle gösterişli şeyler yapma gereği duyuyorum.Oyle bir sorunum var :(
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-11-2012 Saat: 20:56)Sivaa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Farklı güzel ama renk uyumu yok daha sade ve webrenkleri seçebilirdin..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-11-2012 Saat: 20:57)Pelesenk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sizin öneriniz üzere sade çalışmalar yapmak istiyorum fakat yani bişey oluyo nedense hemen böyle gösterişli şeyler yapma gereği duyuyorum.Oyle bir sorunum var :(

gosteriş her zaman önemli değildir bazen en sade çalışmalar bile en gösterişli olabilirler o senin içinde olan birşy onu dışarı çıkar..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-11-2012 Saat: 20:57)Smilexy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sharpen Kullanıyor musunuz?

Güzel olmuş. :)

Hayır Kullanmadan yaptım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Belli zaten hem hızlıresimden upload etmişsiniz hemde sharpensiz netliği iyice bozulmuş. :/

Neyse ellerinize sağlık yinede. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-11-2012 Saat: 21:09)Sivaa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-11-2012 Saat: 20:57)Pelesenk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

gosteriş her zaman önemli değildir bazen en sade çalışmalar bile en gösterişli olabilirler o senin içinde olan birşy onu dışarı çıkar..

içime girdi :) çıkaracağım. :D

(04-11-2012 Saat: 21:23)Smilexy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Belli zaten hem hızlıresimden upload etmişsiniz hemde sharpensiz netliği iyice bozulmuş. :/

Neyse ellerinize sağlık yinede. :)

Bilerek net olmasını istemedim onun için outher glow yaptım da neden hızlıresimden upload etmişsiniz dediniz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oradan upload edilmesini pek önermiyorum açıkçası bir süre sonra linkler bozuluyor yerine başka resimler geliyor resmin kalitesini bozuyor vs.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-11-2012 Saat: 21:41)Smilexy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oradan upload edilmesini pek önermiyorum açıkçası bir süre sonra linkler bozuluyor yerine başka resimler geliyor resmin kalitesini bozuyor vs.

önerdiğiniz bir yer varmı peki?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üyelikli siteler. :) üye olmasanız da bozulmuyor.

İmgur ve ImageShack kullanıyorum ben hiç sıkıntım yok. :)

Ama imgur daha iyi. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hızlı resimde pek iyi olmuyor görüntü.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform