Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hyiplist Logo Çalışması
Tekrardan herkeze merhaba yine bir istek vardı arkadaşlar sizinle tasarımımı sıcağı sıcağına paylaşıyorum bir kazanç sitesi için logo yapıldı site sahibi türk fakat site ingilizce bir site logodanda anlaşıldığı üzere 20 dklik bir çalışma sadelik ön plandadır daha hoş bir görüntü sağlamak için :) Yorumlarınızı bekliyorum tasarım hakkında..

QrTxb.png

Beğendiyseniz neden beğendinizi beğenmediyseniz neden beğenmediğinizi yazın lütfen beğendim hoş beğenmedim kötü iyi yazmayın lütfen..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güzel olmus sade ve şık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sade ve şık emeğine sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-10-2012 Saat: 22:19)Programer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: güzel olmus sade ve şık.

Yorumunuz için teşekkürler

(31-10-2012 Saat: 22:21)Husoyin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sade ve şık emeğine sağlık

Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence güzel olmuş. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-10-2012 Saat: 22:41)Aftiel Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence güzel olmuş. :)

Teşekkürler..
(31-10-2012 Saat: 23:19)RAPAEL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şahanesin Özgün Kardeşim Bugüne Kadar gördüğüm en iyi grafiklerdensin :) inşallah daha iyi yerlere gelirsin :)

Yorumun için çok teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yine Sivaa yine sadelik :) beğendim. eline, emeğine sağlık :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel Olmuş Özgün, Şık Bi Görünüm Sağlıyor..
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-11-2012 Saat: 20:24)semihh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel Olmuş Özgün, Şık Bi Görünüm Sağlıyor..

yorumunuz için teşekkürler..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel ve şık olmuş ta 20dk derken? Şok oldum biraz uzun süre çıkmış çizimi size ait ondan mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-11-2012 Saat: 20:43)Smilexy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel ve şık olmuş ta 20dk derken? Şok oldum biraz uzun süre çıkmış çizimi size ait ondan mı?

evet hocam + denemelerde var biran önce bitiriyim teslim ediyim diye tasarım yapmıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yine Her zamanki gibi mükemmel! yani illa kusur aramak gerekirse okun rengi olabilrdi ama kusursuz.! :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-11-2012 Saat: 20:52)Pelesenk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yine Her zamanki gibi mükemmel! yani illa kusur aramak gerekirse okun rengi olabilrdi ama kusursuz.! :D

site arkaplanı mavi olduğu için kişinin isteği o renk :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping