Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kod konusunda ustalar girebilirmi
(29-10-2012 Saat: 21:42)OwlShield Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-10-2012 Saat: 21:40)furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok karışıyosun Albert'e benzemeye başladın senin çalıntılarınıda biliriz biz azımı açtırma şimdi bütün kirlilerini dökerim ortaya

Kim ki Albert ?
Mahallenin Delisimi ki ona benzemeye başladın diyorsun.

Kirlilerini bir zahmet dökte banlan.

(29-10-2012 Saat: 21:42)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-10-2012 Saat: 21:40)furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok karışıyosun Albert'e benzemeye başladın senin çalıntılarınıda biliriz biz azımı açtırma şimdi bütün kirlilerini dökerim ortaya

Sakin Ol Kardeşim Tamam Bırak Onları Sen Konuna Odaklan Yapacağın İşlere Odaklan Cevap Verme Seni Rahatsız Edenlere Cevap Verirsen Sen de suçlu durumuna düşersin...

Rahatsız etmek ? Adama doğru düzgün cevap verdik tepemize bindi resmen.

(29-10-2012 Saat: 21:52)Albert Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-10-2012 Saat: 21:51)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kim ki Albert ?

Sakin Ol Kardeşim Tamam Bırak Onları Sen Konuna Odaklan Yapacağın İşlere Odaklan Cevap Verme Seni Rahatsız Edenlere Cevap Verirsen Sen de suçlu durumuna düşersin...

(29-10-2012 Saat: 21:47)furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne dalga geçiyorsun sen ya Asipatronun bu konuyla ne alakası var beni banlayın ona karışmayın o sadece yardımcı ediyor 1. 2. ben kedni kirlilerimi değil onun kirlelerini dedim konuma baltalama tekniğini benimle dalga geçerek kullanmayın Albert bana saygılı olun diyorsunuzda yetkili olarak yardımcı olacağınıza dalga geçiyorsunuz

2. de Albertde OwlShield de benimle uğraşmayı bırakıp konumu terk etmenizi talep ediyorum her şeyi yanlış anlayarak dalga geçmeye hakkınız yok....

Sakin ol kardeşim Burada Ban Çıkarsa HAKEDEN ALAYCI KİŞİLİKLERE çıkacağından eminim senin konunda ki yazıyı anlayıp konuyu farklı emellere çekiyorlar.

ALBERT BU BUGÜNKÜ 2.KONU BALTALAMAN OLDU DAHA FAZLA OLMASIN İSTERSEN.?
Yazıların tamamını büyük harfle yazmayalım.Büyük harf bağırmak anlamına geldiği için sert tepkilere yol açar.

Bırak Bana Kural Öğretmeyi Ben Senden Daha İyi biliyorum Kuralları Evet Büyük Harf Bağırmak Anlamına Geliyor.Ben Yeni Üye Değilim Önemli Şeyleri Büyük Harfle Yazacağımı Bilipte Böyle Yapıyorum.
Beyler Lafım Konudaki Herkese Yeter Tartışma Bitsin Burada Konuyu Baltalamayın Farklı Amaçlara Sürüklemeyin...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Kim ki Albert ?

(29-10-2012 Saat: 21:47)furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne dalga geçiyorsun sen ya Asipatronun bu konuyla ne alakası var beni banlayın ona karışmayın o sadece yardımcı ediyor 1. 2. ben kedni kirlilerimi değil onun kirlelerini dedim konuma baltalama tekniğini benimle dalga geçerek kullanmayın Albert bana saygılı olun diyorsunuzda yetkili olarak yardımcı olacağınıza dalga geçiyorsunuz

2. de Albertde OwlShield de benimle uğraşmayı bırakıp konumu terk etmenizi talep ediyorum her şeyi yanlış anlayarak dalga geçmeye hakkınız yok....

Sakin ol kardeşim Burada Ban Çıkarsa HAKEDEN ALAYCI KİŞİLİKLERE çıkacağından eminim senin konunda ki yazıyı anlayıp konuyu farklı emellere çekiyorlar.

Yazıların tamamını büyük harfle yazmayalım.Büyük harf bağırmak anlamına geldiği için sert tepkilere yol açar.

Sen ünlemi kullanıyorsun ama.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(29-10-2012 Saat: 21:53)furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Allah razı olsun asi patron hem konuma yardımcı oldun hemde iyi taraftasın haklıyı savunuyorsun + rep yardımcı oludğun için "konu hakkında"

Haklıyı savunuyorsun haahahaha :D Mahkemedeyiz.
Kardeşim biz yardım ettik AsiPatron'dan önce.Tepemize çıktın.
AsiPatron bişey yazdı grafiker adayı diye hemen "muhteşemsinn" yazdın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tamam susun artık ya azımı açtırmayın çıkın konumdan lütfen çıkın

(29-10-2012 Saat: 21:57)Albert Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-10-2012 Saat: 21:55)furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-10-2012 Saat: 21:42)OwlShield Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kim ki Albert ?

Sen ünlemi kullanıyorsun ama.
Sen ne ayaksın ya sana ne oluyor böyle karşında bş adayı var. Düzgün konuş.

(29-10-2012 Saat: 21:56)OwlShield Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-10-2012 Saat: 21:53)furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Allah razı olsun asi patron hem konuma yardımcı oldun hemde iyi taraftasın haklıyı savunuyorsun + rep yardımcı oludğun için "konu hakkında"

Adam kral ya asipatron bizden büyük anlamına getiriyor :D acıyorum acıyorum.
Karşında koskoca BŞ adayı var diyosun ve konuşmalarına bak yazık yazık

(29-10-2012 Saat: 21:56)OwlShield Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ben ona bu yüzden muhteşemsin yazdıysam Albert e Kralsın yazardım adamı sinirlendirme
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Albert, üyelerle iyi geçin. Sen yetkili adayısın. Burası destek forumu bilmem farkında mısın? ''Bilmiyorsan bize sorma!'' da ne demek? İki düşünüp bir konuş. Eğer bunu söyleyeceksen hiç konuşmamanı tavsiye ediyorum zararına olur. Sadece bu da değil; her konuda tartışma çıkarmaların da var. Evet takdir ediyorum seni bazen ama bazen de kızıyorum açıkçası. Normal bir üye olsan uyarı puanı vermiştim bile. Fakat yetkili adayısın diye bir şey yapmıyorum.

Asipatron, yardımcı olman güzel. Böyle durumlarda ortalığı yatıştırmaya çalışman da güzel. Takdir ettim fakat sen şuan Albert ile eşit yetkidesin. İkiniz de birbirinize laf atamazsınız. Böyle durumlarda üst düzey yöneticilere rapor edin durumu, biz gerekeni yaparız.

Konudaki tartışma uzamasın diye konuyu kilitliyorum. Umarım bir daha sizi bu halde görmem.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kilitli Konuya Cevap Yazdığım İçin Tunis Şefime Özürlerimi Sunuyorum.

Ancak bu duruma kayıtsız kalamadım.Görüyorum ki konuda kurallardan bahsetmişsiniz.İsim vermeden sürdüyorum yazımı o yada bu demicem.Hepiniz benim yazmış oldugum görgü kurallarından bahsediyorsunuz.O zaman şöyle söyleyelim.Madem öyle madem kurallara bakıyoruz.

Görgü Kurallarından 6. Madde der ki:

6-)Herkesin her yerde bir acemilik dönemi olacaktır. Yeni kullanıcılarının yaptığı hataları, yanlış soru ve cevaplara tepkinizi koyarken bunları göz önünde bulundurmalısınız.

Madem kural konuşuyorsunuz nerde kaldı bu kural?Ayrıca yazıda bazı büyük harfler gördüm onların düzelmesini istiyorum konuyu takipte kalıcam ve kontrol edicem.

Evet burası destek forumu ve en önemlisi biz burada destek için varız.Şurada tartışacağınıza şu arkadaşımızın sorusuna cevap verip konuyu bıraksaydınız olay hiç bu noktaya gelmezdi.İsim vermeden söylüyorum yetkililer kendilerine çeki düzen versin.Burada biz ne güne duruyoruz.Tunis'inde söylediği gibi yetkililer, hemde özellikle üyelerin önünde tartışmamalı.

OwlShield:Yaptıklarını ben yada buradaki eskiler çok iyi bilirler.Zamanında yaptıklarını unutmuş değilim.%100 uyarın var hepside benim tarafımdan çalıntı çalışmalarını ispatladığım için.O uyarıları sana grafikerken vermiştim.Şimdide söylüyorum.Uyarı vermekten yada ban atmaktan çekinmem.Üyelere saygılı olmanız gerekir."laa", "luu" ahkam sözler hiç hoş değil.Sizin çevrenizde normal olabilir ama burada değil.Herkes yaptığı şeyden sorumludur.

Görgü kurallarını herkes tekrar okusun.
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=17673

Adminimiz bir yorumunda bana;

Alıntı:Aslında kurallar çok açık, ama herkes kendi istediğine göre yorumluyor.

Demişti.Şimdi anladım ne demek istediğini.Konu Kapanmıştır.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform